Gránat buddha náramek

167
Neohodnoceno

Granát přivádí velké množství energie, jež zvyšuje vitalitu a chuť do života. Udržuje organismus v rovnováze a dodává potřebný klid. Svému majiteli zvyšuje sebedůvěru a dodává odvahu. Na těle pracuje s první čakrou Kořenovou a posiluje naše zakoření v životě. Pomáhá nás držet nohama pevně na zemi TADY a TEĎ, aby naše myšlenky neutíkaly do minulosti, nebo budoucnosti. 

Granát pomáhá řešit krizové situace a dodává optimismus a víru v pozitivní konec snažení. Na základě tohoto pozitivního působení může kladně ovlivnit vývoj událostí.

Regeneruje organizmus, obnovuje ztracené síly, čistí krev, podporuje metabolizmus, pomáhá lepšímu vstřebávání minerálů a vitamínů, regeneruje DNA, příznivě působí na páteř, srdce a plíce.


  • 314,05 Kč bez DPH
  • Skladem
380 Kč
Kategorie: Léčivé kameny
 

Léčivé účinky: Granát podporuje správnou funkci oběhové soustavy, reguluje krevní oběh a oběh tělních tekutin v těle. Napravuje krevní tlak, čistí krev a podněcuje tvorbu červených krvinek. Jeho regenerační schopnosti pročistí a správně aktivují organismus, ale také dokáží zregenerovat DNA.

Granát také působí na dýchací ústrojí, plíce a jejich onemocnění. Má blahodárné účinky na ledviny, játra, slezinu, páteř a srdce. Podněcuje správnou funkcionalitu metabolismu, vstřebávání vitamínů a minerálů do těla. Výborně působí na pohlavní orgány a podporuje plodnost.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.