Přívěsek Malachit

158

Malachit je silný ochranný kámen, zejména u dětí slouží jako ochrana proti pádům. Ochraňuje na cestách, pohlcuje negativní energie a odebírá z těla znečišťující látky. Malachit uklidňuje nervovou soustavu a podporuje klidný spánek. Při obchodních jednáních pomáhá uzavírat dobré obchody. Čistí srdeční a brzlíkovou čakru, otevírá srdce bezpodmínečné lásce a otevírá bránu našeho vnitřního růstu. K tomu je nejvhodnější přívěsek na krk, který se našeho těla dotýká právě v oblasti  brzlíkové čakry v horní části hrudníku.

Malachit učí trpělivosti a klidu a díky těmto vlastnostem nám pomáhá přijímat i negativní zážitky a zklamání. Dává nám sílu vstřebat životní neúspěchy a poučit se z nich. Probouzí lásku k životu a ke všemu, co nás obklopuje, sounáležitost s přírodou a vším živým. Je zároveň kamenem kreativity a přizpůsobení. Svými vibracemi harmonizuje a přivádí do rovnováhy cit a rozum. Pomáhá lépe odstraňovat zastaralé vzory a blokády, které nám brání prožívat život naplno.


  • 65,29 Kč bez DPH
  • Skladem
79 Kč
Kategorie: Léčivé kameny
 

Léčivé účinky: léčí pohlavní nerovnováhu, zejména u žen, pomáhá při porodu. Pomáhá na astma, zlomeniny, závratě, slinivku, slezinu, epilepsii, artritidu, otoky kloubů. Posiluje imunitní systém a podporuje detoxikaci jater.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.