Přívěsek Obsidián mahagon

308

Obsidián vznikl z roztavené lávy, která ztuhla tak rychle, že neměla čas zkrystalizovat. Jedná se o kámen bez hranic a bez omezení. 

Mahagonový obsidián působí jemněji než černý. Rezonuje se Zemí, uzemňuje, chrání a dodává sílu. Oživuje stanovené cíle, odstraňuje energetické bloky a podněcuje dosažení vyšších rovin. Je to stabilizující kámen, jenž posiluje slabou auru a navrací správnou rotaci korunní čakře stejně jako čakře solar plexu. Aktivuje logické myšlení a dovoluje nám soustředit se na nejpodstatnější problémy našeho života. Je dobré mít jej sebou u zkoušek a při důležitých rozhodnutích.

Umožňuje důkladné a do hloubky jdoucí léčení duše. Obsidián pomáhá při cestách do minulých životů, kde dokáže vyléčit „hnijící" emoce a traumata, jejichž vliv přetrvává až do současnosti. Obsidián je silně ochranný kámen vytvářející štít proti všemu negativnímu. Vytváří uzemňující lano vedoucí ze základní čakry až do středu Země.

V duševním životě vám obsidián pomůže poznat, kým doopravdy jste. Nechá vás stanout tváří v tvář vlastnímu „stínu" a naučí vás, jak jej integrovat do osobnosti. Tento kámen rovněž pomůže rozpoznat navyklé vzorce chování, které je třeba odložit, protože jsou již nefunkční.  Přináší schopnost soucitu a sílu.

 


  • 114,88 Kč bez DPH
  • Skladem
139 Kč
Kategorie: Léčivé kameny
 

Léčivé účinky: pomáhá zvláště při zánětech vyvolaných bakteriemi, takže je jakýmsi přírodním antibiotikem. Nošený na těle přináší úlevu od bolesti a zlepšuje krevní oběh. Posiluje zažívací orgány. Napomáhá strávit vše, co je těžko přijatelné. Současně usnadňuje i fyzické trávení. Odstraňuje blokády energie a pomáhá při bolestech zubů a dásní a urychluej proces zotavení po vleklé nemoci. Je skvělý při léčbě hlubokých ran a při všech hormonálních problémech u starších žen. Obsidiánový elixír působí blahodárně při šoku. Zahání bolest a zastavuje krvácení. Má vynikající vliv na krevní oběh. Zahřívá končetiny.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.