Obsidián vločkový léčivý anděl - velký 5 cm

236

Obsidián vznikl z roztavené lávy, která ztuhla tak rychle, že neměla čas zkrystalizovat. Jedná se o kámen bez hranic a bez omezení. 

Obsidián vločkový. Je velmi silný ochranný kámen před magickými útoky, zlem a veškerou negativitou. Napomáhá nám při nedostatku "zdravého rozumu", stát rovnýma nohama na zemi a překonávat těžká období i jen nepříjemné chvilky. Obsidián vločkový se považuje za kámen sebedůvěry. Dodává člověku zdravé sebevědomí, které mu pomáhá vyrovnat se s nástrahami každodenního života.

Obsidián dává člověku také sílu znovuobjevit zapomenuté schopnosti, které kdysi měl. Ví se, že obsidián vločkový účinně bojuje s negativní energií. Negativní energii z okolí absorbuje a stejně proti ní chrání. Tato ochrana je obvykle opravdu velmi silná.

Obsidián využijí všichni ti, kteří potřebují zjistit, kdo skutečně jsou a co je posláním jejich duše v tomto životě na této planetě. 

 


  • 329,75 Kč bez DPH
  • Skladem
399 Kč
Kategorie: Léčivé kameny
 

Léčivé účinky: Využívá se při onemocněních žilního systému. Stejně účinný má i při poruchách kostí a kloubů. Ulevuje od artritidy a ostatních onemocnění kloubů. Čistí a hojí kůži. Obsidián vločkový by měli nosit i lidé, kteří trpí chladnými končetinami, jelikož tento kámen je dokáže prokrvit a ohřát. Rovněž pomáhá při hojení ran nebo modřin a při křečích, či spasmatech svalů. Příznivě působí i na oběhový systém, přičemž nejúčinnější je při snižování krevního tlaku.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.