Mandala čakra komunikace 12cm

924

Tato ručně na sklo malovaná mandala je pro léčení a uzdravení čakry komunikace, která se nachází v oblasti krku. Komunikací se neustále očisťujeme od emocí, které prožíváme. Skrz krční čakru vyjadřujeme radost (smích), smutek (pláč), ostatní pocity, myšlenky a přání. Krční čakra vytváří most mezi srdcem a myslí. Propojuje logiku naší mysli s pocitem našeho srce. Tím nám umožňuje hledat cestu intuice a jít, kam nás srdce táhne. Mandala vám pomůže zbavit se strachu a dovolit si říct, co zrovna cítíte. Tato pravdivost a upřímnost bude postupně uzdravovat nejen vás, ale i vaše okolí.  Zablokování čakry vede k neschopnosti se vyjádřit, postavit se sám za sebe, může způsobit angíny, laryngitidy, bolesti šíje nebo disfunkci štítné žlázy.

Barva krční čakry je modrá.  

Mandala znamená kruh. Je to nejdokonalejší geometrický tvar, který vyjadřuje nekonečno, stejně jako je nekonečný vesmír. Ačkoli toto slovo pochází ze staro-indického sanskrtu, samotná mandala je nadkulturním symbolem jednoty a rovnováhy vyskytující se ve všech dobách, kulturách i náboženstvích. Mandaly jsou staré jako lidstvo samo, což dokazuje i fakt, že nejstarší obrazce tohoto druhu se vyskytují už v paleolitu. Mandaly se dají najít také v půdorysu staveb ze starého Egypta a Babylónu. 

Mandaly svými specifickými vibracemi pomáhají s harmonizací čaker, tedy i s léčením psychických a fyzických obtíží. Čakry jsou neviditelné energetické víry na našem těle, které jsou propojené s orgány a žlázami uvnitř těla. Pokud je čakra zablokovaná, nebo se točí jen velmi pomalu, odráží se to v tělo nemocí určitého orgánu nebo části těla.  

 


  • 412,40 Kč bez DPH
  • Skladem
499 Kč
Kategorie: Mandaly malované na sklo
 

Mandala přináší: 

  1. získání energie, léčení – najděte si čas na meditaci s mandalou a načerpejte léčivou energii do ní vloženou

  2. relaxace, zklidnění – pokud máte mandalu vystavenou na místě, kde na ni dobře vidíte, pohled na ní vás zastaví a zklidní

  3. harmonizace prostoru – energii, která byla do mandaly vložena při jejím vytváření vám krásně zharmonizuje a ochrání prostor, kde je vystavena. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.