Mandala čakra kořenová 12cm

945

Tato ručně na sklo malovaná mandala je pro léčení a uzdravení kořenové čakry, která je umístěna na dně pánevní oblasti. Je životně důležitým základem a pramenem vitální síly pro vyšší čakry. Přináší pevnou půdu pod nohama, na které si můžeme stavět náš život. Kořenová čakra nás spojuje s fyzickým světem, materiálním zabezpečením a její zablokování způsobuje úbytek fyzické i duševní síly. V tělesné rovině se disharmonie dále projevuje náchylností k revmatismu, hemeroidům a u žen nepravidelnou menstruací. Barva kořenové čakry je červená

Mandala znamená kruh. Je to nejdokonalejší geometrický tvar, který vyjadřuje nekonečno, stejně jako je nekonečný vesmír. Ačkoli toto slovo pochází ze staro-indického sanskrtu, samotná mandala je nadkulturním symbolem jednoty a rovnováhy vyskytující se ve všech dobách, kulturách i náboženstvích. Mandaly jsou staré jako lidstvo samo, což dokazuje i fakt, že nejstarší obrazce tohoto druhu se vyskytují už v paleolitu. Mandaly se dají najít také v půdorysu staveb ze starého Egypta a Babylónu. 

Mandaly svými specifickými vibracemi pomáhají s harmonizací čaker, tedy i s léčením psychických a fyzických obtíží. Čakry jsou neviditelné energetické víry na našem těle, které jsou propojené s orgány a žlázami uvnitř těla. Pokud je čakra zablokovaná, nebo se točí jen velmi pomalu, odráží se to v tělo nemocí určitého orgánu nebo části těla.  


  • 412,40 Kč bez DPH
  • Skladem
499 Kč
Kategorie: Mandaly malované na sklo
 

Mandala přináší: 

  1. získání energie, léčení – najděte si čas na meditaci s mandalou a načerpejte léčivou energii do ní vloženou

  2. relaxace, zklidnění – pokud máte mandalu vystavenou na místě, kde na ni dobře vidíte, pohled na ní vás zastaví a zklidní

  3. harmonizace prostoru – energii, která byla do mandaly vložena při jejím vytváření vám krásně zharmonizuje a ochrání prostor, kde je vystavena. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.