Mala čakrová

2045
  • 1 z 2

Výraz "Mala" v Sanskrtu znamená "meditační věnec". Mala je tradiční pomůcka k počítání manter při meditacích. Klasická velká mala je složená ze 108 korálků a jednoho tzv. Guru korálku s Malou spojenou třásní.

Tato Mala je vyrobena kombinací léčivých kamenů, které pomáhají čistit a nabíjet sedm hlavních čaker (energetických center) na těle pro celkovou harmonizaci Vašeho organismu. Tím, že harmonizuje tělo od chodidel k hlavě, zároveň vytváří z Vašeho těla vodič energie Země-Vesmír. Díky obrázkovému jaspisu nás napojuje na Matku Zemi a díky vyšším čakrovým kamenům, jako je ametyst, vytváří propojení na nekonečný Vesmír. Vesmír je nestále v pohybu, pokud si vytvoříme "anténu" na tuto energii z našeho těla, budeme vitálnější a méně unavení. Pokud Vaším přáním je zregenerovat tělo, probudit chuť žít a zvýšit imunitu jak fyzickou, tak psychickou, tak právě tato Mala Vás ve Vašem rozhodnutí podpoří.

 

Jaspis obrazkový je krásný uzemňující kámen, který nás učí vidět život v obrazech, v širších souvislostech a být "nohama na zemi", když děláme každodenní rozhodnutí. Podporuje tvořivost, podnikání, inspiraci a posiluje důvěru v naše schopnosti. Rozpouští staré programy "To nedokážu, to nezvládnu" a vynáší na hladinu skrytý potenciál našich schopností. Přináší klid a odstraňuje strach. Je užitečný také při obchodním jednání, zakládání firmy a cestování do zahraničí. Malu noste, když potřebujete zvýšit energii kreativity a berte si ji s sebou všude tam, kde je třeba hledat cesty mimo zaběhlé formy a očekávání.

Čakrové kamínky v Male jsou vyrobeny z červeného jaspisu, karneolu, medového kalcitu, zeleného avanturínu, tyrkysu, sodalitu a ametystu. 


  • 660,33 Kč bez DPH
  • Skladem
799 Kč
Kategorie: Meditační náhrdelníky "Mala"
 

Mantra mala meditace je nejen skvělým způsobem ke snižování každodenního stresu, ale může vám pomoci k lepšímu soustředění na důležitou práci a k pozitivní motivaci.

Mala se jednoduše uchopí mezi prsty těsně za velkým guru korálkem a postupně si přendáváte jeden korálek za druhým. U každého korálku se pronáší mantra.

Příklady manter:

  • AUM - Óm
  • Om Mani Padme Hum
  • Om Namah Shivaya


Postupně takto dojedete až na konec. Přes guru korálek se ale nikdy nepřejíždí, u něj vaše meditace končí. 
 

Léčivé účinky: 
Jaspis obrázkový pomáhá regenerovat organismus, podporuje imunitní systém, detoxikuje a léčí kožní problémy. 
Každý z čakrových kamenů je propojen s jedním ze sedmi čakrových center na našem těle a pozitivně harmonizuje orgány od pánve, podbřišku, břicha, přes srdce a krk až k temeni hlavy. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.