Mala+náramek Jadeit bílý/ žlutý dračí achát

1911
  • 1 z 3

Výraz "Mala" v Sanskrtu znamená "meditační věnec". Mala je tradiční pomůcka k počítání manter při meditacích. Klasická velká mala je složená ze 108 korálků a jednoho tzv. guru korálku s malou spojenou třásní.

Tato Mala je vyrobená z bílého jadeitu a žluto-oranžového achátu. Jadeit působí na brzlíkovou čakru a podpoří Váš vnitřní růst a uvědomování sebe-sama. Žluto-oranžový achát je spojen s elementem ohně a čakrou Solar plexus, která je nad pupíkem v oblasti žaludku a spodních žeber. Probouzí náš vnitřní oheň, naši vnitřní sílu tvořit život, takový, jaký ho chceme mít z pozice krále/královny, ne z pozice otroka okolností. Tím nám navrací jiskru do očí. Svým rozsahem působí i na sakrální čakru v podbřišku. Pomáhá v nás probouzet naše vnitřní zvíře,  harmonizuje centrum sexuality a pudovitosti. 


  • 825,62 Kč bez DPH
  • Skladem
999 Kč
Kategorie: Meditační náhrdelníky "Mala"
 

Mantra mala meditace je nejen skvělým způsobem ke snižování každodenního stresu, ale může vám pomoci k lepšímu soustředění na důležitou práci a k pozitivní motivaci.

Mala se jednoduše uchopí mezi prsty těsně za velkým guru korálkem a postupně si přendáváte jeden korálek za druhým. U každého korálku se pronáší mantra.

Příklady manter:

  • Óm - AUM
  • Om Mani Padme Hum
  • Om Namah Shivaya

 

Léčivé účinky:

Žlutý dračí achát pomáhá při léčbě závislostí, léčí nervy, žaludek, poruchy oběhového a trávícího systému. Pozitivně ovlivňuje ženské reprodukční orgány a zvyšuje plodnost. Reguluje tělní tekutiny a činnost ledvin.

Bílý Jadeit posiluje a uzdravuje štítnou žlázu, léčí dýchací problémy v oblasti plic a průdušek, reguluje krevní tlak v těle a pomáhá pohybu lymfy v těle.  

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.