Mala sada s náramkem měsíční a sluneční kámen, růženín

814

Výraz "Mala" v Sanskrtu znamená "meditační věnec". Mala je tradiční pomůcka k počítání manter při meditacích. Klasická velká mala je složená ze 108 korálků a jednoho tzv. guru korálku s malou spojenou třásní.

Tato Mala je vyrobená z opalitu neboli měsíčního kamene a doplněná avanturínem neboli slunečním kamenem, růženínem a plody  Rudrakshi.  Tato kombinace ve vás nádherně propojí vnitřní ženu (měsíční kámen) a vnitřního muže (sluneční kámen) a tím vám pomůže citlivě, ale energicky dělat kroky změn ve vašem životě.  Růženín k tomu dodá sebelásku a sílu odpouštět. 
Jako Guru korálek je použit kamínek Mokait, který zmírňuje stres, zklidňuje zažívací ústrojí. Likviduje pesimismus, starosti a těžké sny. Přináší pomoc během dlouhodobých nemocí a dodává tělu energii, kterou neustále vyzařuje. Zvyšuje chuť k životu a k jídlu.

Rudraksha je přírodní semínko z věčně zeleného stromu Elaeocarpus ganitrus, který roste od úpatí Himalájí, v Nepálu a Indii až po jihovýchodní Asii.

Název rudraksha doslova znamená ,, Boží slzy,, a říká se jí také ,, slzy boha Shivy. Tento název vznikl podle legendy, kdy bůh Shiva jednoho dne usedl na zem a začal meditovat za 1000 šťastných a bohatých let pro lidstvo. Když dokončil meditaci začal nečekaně plakat slzy soucitu. Jakmile slzy dopadly na zem, na jejich místě začaly vyrůstat stromy, jejichž plody Rudrakshi mají božskou energii a moc přinášet do života zdraví, šťěstí a harmonii.

Rudraksha vytváří obrovskou pozitivní energii pro tělo, mysl a duši. Dokáže změnit karmu nositele a vede ho přirozeně po pravé cestě za jeho posláním. Tím se jeho cesta stává snazší a rychlejší. Tlumí stres a pomáhá se lépe vyrovnat se starostmi, a tak zklidňuje smysl. Přináší jasnost, zostřuje mysl a zvyšuje sílu intuice. Zlepšuje koncentraci a má protistárnoucí účinek.


  • 660,33 Kč bez DPH
  • Skladem
799 Kč
Kategorie: Meditační náhrdelníky "Mala"
 

Mantra mala meditace je nejen skvělým způsobem ke snižování každodenního stresu, ale může vám pomoci k lepšímu soustředění na důležitou práci a k pozitivní motivaci.

Mala se jednoduše uchopí mezi prsty těsně za velkým guru korálkem a postupně si přendáváte jeden korálek za druhým. U každého korálku se pronáší mantra.

Příklady manter:

  • Aham Prema
  • Om Mani Padme Hum
  • Om Namah Shivaya
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.