Novinka Tip

Mala tyrkenit / žlutý regalit

1961

Výraz "Mala" v Sanskrtu znamená "meditační věnec". Mala je tradiční pomůcka k počítání manter při meditacích. Klasická velká mala je složená ze 108 korálků a jednoho tzv. Guru korálku s Malou spojenou třásní.

Tato Mala má v sobě úžasně silnou energii moře, protože Regalit je druh Jaspisu, který vznikal na dně moří. Po velmi dlouhou dobu byl vystaven velkému tlaku přitažlivosti zemské a energii pohybu masy mořské vody. Díky tomu je v něm uložena ohromná sílu živlu vody, která čistí, odpouští, nechává plynout a je napojená na fáze měsíce. Žlutý Regalit posiluje vědomí vlastní sebehodnoty. Je to úžasný kámen pro lidi, kteří si málo věří a pochybují nejen o sobě, ale i o výsledku svého jednání. 

Tyrkenit posiluje otevřenost, kreativitu a spontánnost. Svému nositeli podporuje sebevědomí, zdravou, tvůrčí komunikaci, otevřenost mysli a inspiraci . Pomáhá předcházet konfliktům a nedorozuměním. Je vhodné jej mít na pracovním stole nebo jako amulet při pracovních jednáních, pohovorech či zkouškách. Posiluje vůli a pomáhá při odstraňování zlozvyků. 
 
Přináší klid a uvolnění. Je významným pomocníkem, když jsou vztahy s jinými lidmi problematické kvůli jejich chování nebo návykům. V jeho přítomnosti jsme v klidu a přitom dovolíme ostatním, aby byli takoví, jací jsou. Nepotřebujeme, aby se ostatní měnili a na druhou stranu se nenecháme zasáhnout jejich problémy.


  • 660,33 Kč bez DPH
  • Skladem
799 Kč
Kategorie: Meditační náhrdelníky "Mala"
 

Mantra mala meditace je nejen skvělým způsobem ke snižování každodenního stresu, ale může vám pomoci k lepšímu soustředění na důležitou práci a k pozitivní motivaci.

Mala se jednoduše uchopí mezi prsty těsně za velkým guru korálkem a postupně si přendáváte jeden korálek za druhým. U každého korálku se pronáší mantra.

Příklady manter:

  • AUM
  • Aham Prema
  • Om Mani Padme Hum
  • Om Namah Shivaya


Postupně takto dojedete až na konec. Přes guru korálek se ale nikdy nepřejíždí, u něj vaše meditace končí.

 

Léčivé účinky: Tato Mala má detoxikační a antiradiační účinky. Ovlivňuje funkci štítné žlázy, krevní oběh, léčí dýchací ústrojí, tlusté střevo, mírní svalové a žaludeční křeče, bolesti zubů, hlavy a zad. Dále také čistí krev, potlačuje tvorbu cyst.

Kámen obsahuje velké množství magnézia a pomáhá jeho ukládání v těle.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.