Novinka Tip

Mala+náramek Rudraksha

763

Výraz "Mala" v Sanskrtu znamená "meditační věnec". Mala je tradiční pomůcka k počítání manter při meditacích. Klasická velká mala je složená ze 108 korálků a jednoho tzv. guru korálku s malou spojenou nejčastěji červenou, třásní.

Tato Mala je vyrobená z plodů Rudrakši. Ty vypadají trochu jako uschlé jeřabiny a pocházejí ze stromu Elaeocarpus granitus. Plody se používají i v léčitelství a pozitivně působí na všech 7 čaker. Doplněná korálky Tyrkysu uzdravuje vaší komunikaci a sebe-vyjádření a měsíčního kamene, který probouzí krásnou citlivou ženskou energii ve vás. Jako Guru korálek je použit symbol nekonečné spirály energie, který bude roztáčet vaši životní energii, aby nestagnovala.

Mala se jednoduše uchopí mezi prsty těsně za velkým guru korálkem a postupně si přendáváte jeden korálek za druhým. U každého korálku se pronáší mantra.

Příklady manter:

  • Aham Prema
  • Om Mani Padme Hum
  • Om Namah Shivaya


Postupně takto dojedete až na konec. Přes guru korálek se ale nikdy nepřejíždí, u něj vaše meditace končí. 


  • 536,36 Kč bez DPH
  • Skladem
649 Kč
Kategorie: Meditační náhrdelníky "Mala"
 

Mantra mala meditace je nejen skvělým způsobem ke snižování každodenního stresu, ale může vám pomoci k lepšímu soustředění na důležitou práci a k pozitivní motivaci.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.