Náhrdelník tygří oko, přívěsek andělíček

2096
  • 1 z 3

Tento náhrdelník je součástí kolekce "Ženy Bohyně" a byl vytvořen pro ženy, které si přejí Být sami sebou, hledají své opravdové autentické JÁ a potřebují podpořit vnímání sebehodnoty. Tento náhrdelník z tygřího oka je plný elementu ohně a pomůže vám zažehnout jiskru vnitřní síly a rozsvítí vaše vnitřní slunce. Probudí vás z malátnosti a pocitu, že pžežívání života stačí a ohromnou vlnou do vás vlije pocit, že přežívání je jen plýtvání času, že je třeba žít naplno, každý den, každý moment, každou maličkost, abychom naplnili své životní poslání. 

Tygří oko je ochranný kámen, který probouzí vnitřní sílu. Harmonizuje čakru Solar Plexus a přes spojení mezi sluneční a zemskou energií pomáhá uzemnit lidi, kteří ztratili spojení s realitou a podporuje duchovní růst zemsky orientovaných lidí. Zvyšuje tok energie v těle a dodává sílu. 

Tygří oko je výborný učitel otevřenosti, jak se stát králem svého života a přestat žít život poddaných a otroků. Pomáhá rozeznat vlastní nadání a schopnosti a podporuje k projevení této jedinečnosti naší duše. Posiluje takto naše nervy, zahání černé myšlenky a pocity beznaděje. Učí nás také rozvaze a samostatnému rozhodování.

 


  • 544,63 Kč bez DPH
  • Skladem
659 Kč
Kategorie: Náhrdelníky
 

Léčivé účinky: Účinně pomáhá při těžkých duševních chorobách. Jeho léčebný účinek spočívá v celkovém prohřátí organismu, probouzí jej z malátnosti a spouští sebezáchovný vitalizační proces. Jeho centrem je solar plexus, kde aktivuje sníženou funkci orgánů, jejichž oslabení je často způsobeno emočními blokádami. V centru hrtanu mírní astmatické problémy, v centru třetího oka pomáhá při migrénách a silných bolestech hlavy. Aktivuje také pohybové centrum, reguluje látkovou výměnu a podporuje funkci jater hlavně při hepatitidě. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.