Barefoot náramek na nohu - karneol, achát, měsíční kámen

1086
  • 1 z 3

Tyto barefoot náramky na nohu nejen pro "bosonožky" jsou vyrobeny z léčivých kamínků a ozdobeny symbolem lotusu - rozkvětu ženské energie. Prodávají se v sadě 2ks.

Náramky obsahují karneol, achát a měsíční kámen neboli opalit. Touto kombinací vám pomohou krásně uzemnit (achát a karneol), osvobodit vaše sebe-jádření a komunikaci (modrý achát), a naladit se na svou citlivou vnitřní ženu (opalit).

Karneol vás uzemní a ukotví v současné realitě. Jedná se o stabilizující kámen s vysokou energií.  Aktivuje a harmonizuje druhou čakru sakrální, která se nachází v podbřišku. Napojuje nás na naše vnitřní zvíře a posiluje instinkty. Výborně obnovuje vitalitu, motivaci a účinně stimuluje tvořivé schopnosti. 

Achát slouží jako uzemňovací kámen, který nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. 

Modrý achát je spojen s elementem vody a krční čakrou. Usnadňuje sebevyjádření a pomáhá plynulé komunikaci. 

Opalit nebo-li měsíční kámen je kámen napojený na cyklus měsíce a jeho fází. Posiluje energii vnitřní ženy a to hlavně princip naciťování,přijímání, přizpůsobivosti a plynutí. Je velmi vhodný pro ženy: zmírňuje stres, emocionální napětí a emocionální výkyvy. Posiluje mateřské city, podporuje cítění, intuici a emocionalitu. Nastoluje klid mysli, rovnováhu emocí a harmonii těla a ducha. Měsíční kámen vyrovnává hormonální nerovnováhy a zmírňuje menstruační problémy.   


  • 354,55 Kč bez DPH
  • Skladem
429 Kč
Kategorie: Náramky na nohy
 

Léčivé účinky: 

Karneol: Povzbuzuje metabolismus. Ovlivňuje ženské reprodukční orgány a zvyšuje plodnost. Jedná se o kámen, který dokáže překonat neplodnost, léčí revmatismus, artritidu a deprese. Reguluje tělní tekutiny a činnost ledvin. Urychluje léčení kostí a šlach. Pomáhá zlepšovat srážlivost krve. Karneol přispívá k lepšímu vstřebávání vitamínů a minerálů. Zajišťuje dobré prokrvování jednotlivých orgánů a tkání.

Modrý achát má léčivé účinky na krční a ramenní oblast, hrdlo, štítnou žlázu a lymfatické uzliny, snižuje horečku, posiluje kosterní systém a urychluje hojení zlomenin. Výborně funguje na bolesti v krku, angíny, předcházení laringytidám, afty atd. 

Opalit: Čistí od negativní energie. Používá se na onemocnění spojené s vodou, např. na otoky. Redukuje nadbytečnou vodu v organismu.  Pomáhá čistit krev a ledviny, je nápomocný při zvyšování energie a překonávání únavy. 

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.