Barefoot náramek na nohu - křišťál, růžový achát, růženín

1104
  • 1 z 3

Tato sada 2 náramků na kotník je vyroben z léčivých kamínků v kombinaci křišťál, růžový achát a růženín. V této kombinaci pozitivně působí na celkovou  harmonizaci aury (křišťál) a srdeční čakru (růžový achát, růženín).

Křišťál  je nejúčinnější léčivý, universální krystal, jenž silně zesiluje energii, pohlcuje, uvolňuje a reguluje ji a uvádí ji do absolutní harmonie. Můžete ho použít jako náhradu za jiný kámen, na kteroukoliv čakru. Má schopnost zvyšovat sílu ostatních kamenů. Nejdůležitější roli má v souvislosti s energií. Tu dokáže absorbovat, skladovat a uvolňovat. Tak reguluje tok energie kolem nás. Očišťuje tělo a duši a pomáhá z těla vytvářet proudící vodič energie Vesmír-Země.

Achát slouží jako uzemňovací kámen, který nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie.

Růžový achát je spojen s elementem vzduchu a srdeční čakrou. Probouzí a posiluje bezpodmínečnou lásku k sobě i okolí. 

 Náramek je doplněn o Růženín, který je symbolem lásky, krásy a uzdravováni. Učí nás trpělivosti při řešení problémů, sebelásce, dává sílu odpouštět. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Dodává životní energii.

 


  • 354,55 Kč bez DPH
  • Skladem
429 Kč
Kategorie: Náramky na nohy
 

Léčivé účinky:
Růžový achát a růženín: Pozitivní účinek na ledviny a játra, léčí plíce, genitální problémy a močové ústrojí, podporuje činnost nervového systému, odvádí z těla škodlivé látky a odvodňuje organismus, posiluje srdeční činnost, uzdravuje od dlouhodobých nemocí, pomáhá při střevních potížích, hojí popáleniny a puchýře, léčí akné a vyhlazuje pleť.

Křišťál: Pomáhá při srdečních a nervových potížích. Jeho hlavním přínosem je schopnost očišťovat ústrojí krevního oběhu od všech škodlivin způsobených kouřením, konzumací alkoholu, tučných jídel, nedostatkem pohybu a stresy. Tím brání vzniku arterosklerózy, infarktu, anginy pectoris. Příznivý účinek má i při léčení očních chorob. Významné je i jeho použití na ochranu prostor před negativní energií.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.