Náramek na nohu - malachit, azurit, přívěsek

1233

Malachit je silný ochranný kámen, zejména u dětí slouží jako ochrana proti pádům. Ochraňuje na cestách, pohlcuje negativní energie a odebírá z těla znečišťující látky. Malachit uklidňuje nervovou soustavu a podporuje klidný spánek. Při obchodních jednáních pomáhá uzavírat dobré obchody. Čistí srdeční a brzlíkovou čakru, otevírá srdce bezpodmínečné lásce a otevírá bránu našeho vnitřního růstu

Malachit učí trpělivosti a klidu a díky těmto vlastnostem nám pomáhá přijímat i negativní zážitky a zklamání. Dává nám sílu vstřebat životní neúspěchy a poučit se z nich. Probouzí lásku k životu a ke všemu, co nás obklopuje, sounáležitost s přírodou a vším živým. Je zároveň kamenem kreativity a přizpůsobení. Svými vibracemi harmonizuje a přivádí do rovnováhy cit a rozum. Pomáhá lépe odstraňovat zastaralé vzory a blokády, které nám brání prožívat život naplno.

 

Azurit slouží jako průvodce a rádce při duchovním rozvoji a zlepšování intuice. Čistí a stimuluje třetí oko a současně je ladí, aby navázalo kontakt s andělem strážným. Azurit je mocný léčivý kámen, díky němuž snáze pochopíte psychosomatický dopad působení mysli a citů na tělo. Odstraňuje dlouhodobé bloky komunikace a stimuluje paměť. Zlepšuje porozumění realitě, pomáhá překračovat hranice v minulosti naprogramovaného systému víry a dovoluje mířit beze strachu vstříc neznámému. Citově azurit pročišťuje mysl od stres, obav a smutku. Současně vnáší do emocí více světla. Přeměňuje strach a fobie, přičemž pomáhá pochopit jejich hlubší příčiny. Uklidňuje každého, kdo z nervozity příliš mnoho mluví, a dodává odvahy všem, kdo mají strach se vyjádřit.


  • 289,26 Kč bez DPH
  • Skladem
350 Kč
Kategorie: Náramky na nohy
 

Léčivé účinky: 
Malachit léčí pohlavní nerovnováhu, zejména u žen, pomáhá při porodu. Pomáhá na astma, zlomeniny, závratě, slinivku, slezinu, epilepsii, artritidu, otoky kloubů. Posiluje imunitní systém a podporuje detoxikaci jater.

Azurit pomáhá při krčních problémech, artritidě a potížích s klouby. Rovná páteř a funguje na buněčné úrovni, kde odstraňuje veškerá zablokování nebo poškození mozku. Léčí ledviny, žlučník a potíže s játry. Působí příznivě na slezinu, štítnou žlázu, kosti, zuby a kůži. Napomáhá detoxikaci organizmu. Pomáhá rovněž vývoji zárodku v děloze. Dodává energii a pomáhá vyladit vyšší tělesné roviny. Pročišťuje čakry.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.