Turmalínový křišťál, lávový kámen

2000
  • 1 z 3

Tento náramek z křišťálu s černým turmalínem v jednom krystalu v sobě spojuje úžasné vlastnosti křišťálu a černého turmalínu a je doplněný žárem Matky Země v podobě lávového kamene. 

Turmalínový křišťál posiluje energii našeho fyzického i psychického těla, je to úžasný pomocník proti únavě a vyčerpání. Uzdravuje staré a škodlivé programy v naší mysli, často uložené v podvědomí a také nás chrání před škodlivými vlivy prostředí - hlavně před manipulací. Ukončuje nastavení " škodit sám sobě." Uvolňuje napětí a harmonizuje tělo i duši. Negativní energie a myšlenky mění v pozitivní. Pomáhá při řešení a odstraňování problémů. Ukazuje nám cestu, jak opustit dualitu a vrátit se zpět do pocitu Jednoty, ze kterého se naše duše oddělila, když vstupila do fyzického těla. Harmonicky v sobě slučuje mužskou a ženskou energii Jin&Jang. Učí nás žít harmonicky a v souladu se svým tělem, s lidmi, zvířaty, přírodou a všemi bytostmi okolo nás. 

Lávový kámen  je silným ochranným amuletem, který vám dodá sílu země a žár ohně. Láva je jako krev Matky Země. Je v ní  ohromná životadárná síla. Lávový kámen ve vás probudí váš vlastní potenciál síly a začne komunikovat s vaší krví. Je spojený se zemskou čakrou (pod vašimi chodidly) a odvádí z těla ven vše negativní a špatné. Tento kámen působí jako čistič energie a ochranný štít proti nemocem a fyzickým i psychickým útokům. Při jeho nošení objevíte dávno zapomenutou radost a důvěra v život, pocit "ano, patřím sem, jsem tady správně, jsem v bezpečí, všechno je v pořádku".

Na objednávku lze v této kombinaci vyrobit krásné partnerské JIN&JANG náramky. 

Do poznámky k objednávce prosím uveďte, jakou variantu náramku na fotce si přejete.  


  • 247,11 Kč bez DPH
  • Skladem
299 Kč
Kategorie: Náramky pro páry
 

Léčivé účinky: 

Křišťál pomáhá při srdečních a nervových potížích. Jeho hlavním přínosem je schopnost očišťovat ústrojí krevního oběhu od všech škodlivin způsobených kouřením, konzumací alkoholu, tučných jídel, nedostatkem pohybu a stresy. Tím brání vzniku arterosklerózy, infarktu, anginy pectoris. Příznivý účinek má i při léčení očních chorob. Významné je i jeho použití na ochranu prostor před negativní energií.

Černý turmalín posiluje imunitu, chrání před virovými onemocněními, potlačuje bolesti, posiluje nervový systém, chrání svaly a šlachy.

Lávový kámen z vás sejme břímě depresí, nechuti do života, letargie, únavy a nemocí. Kámen však ve skutečnosti nic nesnímá, on ve vás rozproudí informace uložené ve vaší krvi, informace uložené ve vaší buněčné paměti. Vzniklé teplo života už pak jen udržuje. Díky obnově a podpoře proudu životní síly se zlepší vaše nálada, zdraví a vitalita, budete cítit svou vlastní sílu a budete cítit silné spojení se Zemí. Tím pádem si na vás nějaké špatné nálady, chmury a nechuť do života nepřijdou, nebudou mít zkrátka šanci. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.