Perleť spirála KORU

671

Perleť symbolizuje ženskost, ženský princip a to svým kulatým leskem, mírností ale i svou proměnlivostí. Rozvíjí v nás smysl pro krásu a dokonalost, láskyplnost, něhu a snahu o harmonii.
Svého majitele ochraňuje před nehodami a neštěstím a dokonce nás před nimi i varuje změnou svého vzhledu.

Spirála Koru je amuletu považován za pravděpodobně nejpopulárnější maorský design. Koru je inspirováno symbolikou tvarovaného růstu listu stromovité nebo jiné kapradiny.Tento symbol vyjadřuje mír, poklid, čistotu, osobní růst, harmonii s přírodou, pozitivní změnu nebo také procitnutí. Symbolizuje počátek něčeho nového, nejčastěji narození či vstup do nového partnerského vztahu. Z tohoto důvodu může být pěkným dárkem pro rodiče nově narozeného dítěte a všem těm lidem, kteří začínají novou etapu či období svého života. Hodí se také pro ty, kdo si zakládají na harmonickém rodinném životě, kde se partneři i děti navzájem sebe-poznávají a vzájemně rostou.


  • 90,91 Kč bez DPH
  • Skladem
110 Kč
Kategorie: Přívěsky
 

Léčivé účinky: Perleť díký svému složení ovlivňují především stavbu kostí a zubů. Posilují i nervový systém, brání svalové únavě i svalovým křečím a chrání pokožku před spálením. Mohou i mírnit horečky, upravovat zažívací potíže a snižovat citlivost vůči alergenům. Funguje jako prevence proti pálení žáhy, zánětům dutiny ústní i zánětům nervů. 

Spirála je "biogenerátor", jehož funkce spočívá především v kumulování a následně ve velmi efektivním vyzařování životní energie. Nositeli tak napomáhá ozdravovat tělo, dodávat vitalitu, tím, že roztáčí životní energie, která stagnuje. Podstatnou roli ve funkci spirály hraje směr, kterým je navinuta. Levotočivá spirála (navíjí se od středu směrem ven proti hodinovým ručičkám) dodává životní energii (např. nabíjení potravin a vody),  pravotočivá ji odebírá (odebírání negativnívh energií, škodlivého záření počítačů, mobilních telefonů apod.)  V podstatě je většina spirál obousměrná - záleží jak ji použijeme.Spirála se obecně používá k léčení, uzdravování a posilování organismu. Dobře se uplaňuje při potížích s játry, žaludkem a plícemi. V oblasti psychické pomáhá s depresemi a různými nervovými onemocněními. Celkově harmonizuje a uklidňuje.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.