Přívěsek ametyst srdce

1932

Ametyst je kámen, který vás bude chránit a rozvíjet vaši intuici!  Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Má blahodárný účinek na mysl, dokáže ji uklidnit nebo povzbudit podle toho, jak je zrovna potřeba. Podněcuje schopnost rozhodování na základě intuice. S jeho pomocí budete otevřeni novým myšlenkám. Je to výborný pomocník při práci, na kterou se potřebujete soustředit. 

Učí nás vést dialog s našim vyšším JÁ a podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí. 


  • 48,76 Kč bez DPH
  • Skladem
59 Kč
Kategorie: Přívěsky
 

Léčivé účinky: Podporuje produkci hormonů, vylaďuje metabolismus a systém žláz s vnitřní sekrecí. Je to výborný čistič krve, zmírňuje bolesti hlavy a uvolňuje napětí, léčí nespavost.

Ametyst má velkou moc a obrovskou ochrannou sílu. Měli by ho nosit lidé, kteří jsou vystavováni psychickým útokům. Ametyst vás bude před těmito útoky bránit. Noste přívěsek na hrudníku, ideálně zavěšený na řetízku, nebo šňůrce v oblasti brzlíkové čakry.  Když nemůžete večer usnout, dejte si ho pod polštář nebo vedle postele, třeba na noční stole.  Pomůže vám uklidnit mysl a zapamatovat si sny a porozumět jim. Ochrání vás i před opakujícími se nočními můrami. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.