Náramek křišťál, achát modrý

1137
  • 1 z 2

Tento náramek v kombinaci modrého achátu a křišťálu vás krásně uzemní, rozváže vám jazyk při komunikaci, takže budete sami překvapeni, jak lehce mluvíte o tom, co opravdu cítíte a celkově vám zharmonizuje vaší auru.

Náramek je na pevné zapínání a nastavitelnou délkou od 18-21cm.  

Achát slouží jako uzemňovací kámen, který nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. Růžový achát je spojen s elementem vzduchu a srdeční čakrou. Probouzí a posiluje bezpodmínečnou lásku k sobě i okolí. Modrý achát je s pojen s elementem vody a krční čakrou. Usnadňuje sebevyjádření a pomáhá plynulé komunikaci. 

Křišťál  je nejúčinnější léčivý, universální krystal, jenž silně zesiluje energii, pohlcuje, uvolňuje a reguluje ji a uvádí ji do absolutní harmonie. Můžete ho použít jako náhradu za jiný kámen, na kteroukoliv čakru. Má schopnost zvyšovat sílu ostatních kamenů. Nejdůležitější roli má v souvislosti s energií. Tu dokáže absorbovat, skladovat a uvolňovat. Tak reguluje tok energie kolem nás. Očišťuje tělo a duši a pomáhá z těla vytvářet proudící vodič energie Vesmír-Země.

 


  • 264,46 Kč bez DPH
  • Skladem
320 Kč
Kategorie: Náramky
 

Léčivé účinky:  

Modrý achát má léčivé účinky na krční a ramenní oblast, hrdlo, štítnou žlázu a lymfatické uzliny, snižuje horečku, posiluje kosterní systém a urychluje hojení zlomenin. Výborně funguje na bolesti v krku, angíny, předcházení laringytidám, afty atd. 

Křišťál: Pomáhá při srdečních a nervových potížích. Jeho hlavním přínosem je schopnost očišťovat ústrojí krevního oběhu od všech škodlivin způsobených kouřením, konzumací alkoholu, tučných jídel, nedostatkem pohybu a stresy. Tím brání vzniku arterosklerózy, infarktu, anginy pectoris. Příznivý účinek má i při léčení očních chorob. Významné je i jeho použití na ochranu prostor před negativní energií.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.