Achát růžový, fialový, růženín náramek 8mm

1122
Neohodnoceno

Achát slouží jako uzemňovací kámen, který nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie.

Růžový achát je spojen s elementem vzduchu a srdeční čakrou. Probouzí a posiluje bezpodmínečnou lásku k sobě i okolí. 

Fialový achát je spojen s elementem vzduchu a čakrou Třetího oka. Probouzí a posiluje naši intuici.   

Náramek je doplněn o Růženín, který je symbolem lásky, krásy a uzdravováni. Učí nás trpělivosti při řešení problémů, sebelásce, dává sílu odpouštět. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Dodává životní energii.

Tento náramek nás učí nechat se životem vést srdcem a intuicí a plynout na řece života, nepádlovat proti proudu.


  • 173,55 Kč bez DPH
  • Skladem
210 Kč
Kategorie: Náramky
 

Léčivé účinky: Pozitivní účinek na ledviny a játra, léčí plíce, genitální problémy a močové ústrojí, podporuje činnost nervového systému, odvádí z těla škodlivé látky a odvodňuje organismus, posiluje srdeční činnost, uzdravuje od dlouhodobých nemocí, pomáhá při střevních potížích, hojí popáleniny a puchýře, léčí akné a vyhlazuje pleť.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.