Larimar + amazonit sada - přívěšek a náramek

748

Nechte se poléčit spojeným účinkem Larimaru a Amazonitu na Vaše tělo a duši.  Amazonit Vám zharmonizuje mužskou a ženskou energii. Larimar k tomu přidá dětskou hravost.  Oba dva Vás krásně uklidní a sníží hladinu nervozity, strachu a stresu. Oba dva jsou totiž spojeni s elementem vody a pomáhají nám planout na řece života a zbytečně nepádlovat proti proudu.

Oba kameny také léčí a otevírají krční čakru, čímž usnadňují komunikaci a sebe-vyjádření. S těmito kameny se už nebudete bát říci, co Vám již dlouho leží na srdci, ale báli jste se, co na to řekne okolí.  


  • 214,05 Kč bez DPH
  • Skladem
259 Kč
Kategorie: Sady
 

Léčivé účinky Larimaru:  Svojí barvou tento kámen připomíná moře a tak nám pomáhá nahlížet do hlubin vlastní duše. Pokud pochopíme sami sebe a budeme se mít rádi, takoví jací jsme, teprve pak dojdeme k vnitřnímu klidu.  V Podobně jko kříšťál nám pomáhá odstraňovat blokády, které nám brání v harmonickém toku energií a podporuje tělo v samoléčbě. 

Léčivé účinky Amazonitu: je prospěšný při léčbě osteoporózy, zubního kazu a nedostatku vápníku. Napomáhá udržovat v rovnováze metabolismus narušený uvedenými problémy. Přináší úlevu při svalových křečích.

Larimar i Amazonit jsou kameny vody a proto je čistíme pod proudem vody a nabíjíme v misce s vodou na slunci.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.