Perleť sada - náramek, náušnice Shivovo oko, spirála Koru

721
Neohodnoceno

Perleť symbolizuje ženskost, ženský princip a to svým kulatým leskem, mírností ale i svou proměnlivostí. Rozvíjí v nás smysl pro krásu a dokonalost, láskyplnost, něhu a snahu o harmonii.
Svého majitele ochraňuje před nehodami a neštěstím a dokonce nás před nimi i varuje změnou svého vzhledu.

Tato sada perleťového náramku, perleťového přívěsku ve tvaru spirály Koru a náušnic Shivovo oko vám zaručí probuzení vaší vnitřní ženy, rozkvět ženské energie a navíc vám roztočí životní energii, tak aby se děly životní změny, které si přejete. 

Shivovo oko je víčko ulity mořského plže a je symbolem vševědoucího Shivova oka, které vidí vše, i to, co je skryto. Shiva je hinduistický bůh, symbol věčnosti, znovuzrození, svobody Duše, ale i spojení muže a ženy. Je to jednota bez začátku a konce, spirála v mušli symbolizuje nekonečno. Přináší klid a mír.  

Spirála Koru je amuletu považován za pravděpodobně nejpopulárnější maorský design. Koru je inspirováno symbolikou tvarovaného růstu listu stromovité nebo jiné kapradiny.Tento symbol vyjadřuje mír, poklid, čistotu, osobní růst, harmonii s přírodou, pozitivní změnu nebo také procitnutí. Symbolizuje počátek něčeho nového, nejčastěji narození či vstup do nového partnerského vztahu. Z tohoto důvodu může být pěkným dárkem pro rodiče nově narozeného dítěte a všem těm lidem, kteří začínají novou etapu či období svého života. Hodí se také pro ty, kdo si zakládají na harmonickém rodinném životě, kde se partneři i děti navzájem sebe-poznávají a vzájemně rostou.


  • 371,07 Kč bez DPH
  • Skladem
449 Kč
Kategorie: Sady
 

Léčivé účinky: Perleť díký svému složení ovlivňují především stavbu kostí a zubů. Posilují i nervový systém, brání svalové únavě i svalovým křečím a chrání pokožku před spálením. Mohou i mírnit horečky, upravovat zažívací potíže a snižovat citlivost vůči alergenům. Funguje jako prevence proti pálení žáhy, zánětům dutiny ústní i zánětům nervů. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.