Náhrdelník amazonit, aquamarín

2093
  • 1 z 3

Tento náhrdelník je součástí kolekce "Ženy Bohyně" a byl vytvořen pro ženy, které mají pocit, že se zastavily na jednom místě a nemohou se pohnout dále. Pokud máte pocit, že ať děláte, co děláte, pořád jakoby přešlapujete na místě, nebo se do něj oklikou vracíte, třebaže tak moc toužíte udělat krok vpřed a vykročit na novou cestu. Pak tento náhrdelník Vás v tomto kroku povzbudí a ukáže cestu. Je vytvořen z Amazonitu a Akvamarínu - dvou kamenů, které v sobě nesou silnou vibraci plynutí, ohromnou sílu jít kupředu a před ničím se nezastavit, protože oba v sobě obsahují element vody. Naučí Vás bez pochyb dělat rozhodnutí a ustát si toto rozhodnutí vůči okolí bez výčitek. Tento talisman v podobě náhrdelníku Vám pomůže probudit bezpodmínečnou sebelásku a rozpomenout se na poslání Vaší duše v tomto životě.   

Amazonit udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii a také jednotlivé roviny osobnosti. Jako řeka Amazonka v plné síle proudí od pramene k Jednotě oceánu, tak stejnou životodárnou energii dodává i tento léčivý kámen. Doporučuji ho lidem, kteří mají sklon k nervozitě, častým výkyvům nálad a příliš podléhají stresu. Otevírá krční čakru, čímž napomáhá rozvíjet komunikaci a nebát se říkat, co opravdu cítíme, bez ohledu na to, jaké jsou reakce okolí. 

Akvamarín je kamenem klidu, radosti a štěstí především ve vztazích. Symbolizuje odvahu, potlačuje stres a uklidňuje mysl, zbavuje strachů. Dokáže zlomit staré sebeobranné naprogramování, zbystřuje intelekt a vnímavost, čistí zablokovanou komunikaci a zlepšuje sebevyjádření. Skvělý kámen pro meditaci. 


  • 544,63 Kč bez DPH
  • Skladem
659 Kč
Kategorie: Ženy Bohyně
 

Léčivé účinky: 

Amazonit je prospěšný při léčbě osteoporózy, zubního kazu a nedostatku vápníku. Napomáhá udržovat v rovnováze metabolismus. Přináší úlevu při svalových křečích.

Akvamarín: zajišťuje dobré zdraví, mírní bolesti zubů, léčí oči, žaludek, jícen, čelisti, bolesti v krku, sennou rýmu, uvádí do rovnováhy štítnou žlázu, působí na svalovou hmotu. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.