Jaspis červený anděl léčivý velký 5 cm

1896/5CM

Červený jaspis je jedním z nejznámějších a nejvyhledávanějších jaspisů mezi léčiteli, neboť má silnou uzemňující energii. Tato energie pomáhá uklidnit psychický stav člověka při řešení různých překážek, které život přináší. Pomáhá nám postavit se pevně nohama na zem a podívat se na problém beze strachu a pěkně z nadhledu. Odvádí příliš mnoho analyzující energie z hlavy a přináší zklidnění rozbouřených emocí. 

Pomáhá při řešení konfliktů a zvyšuje organizační schopnosti.

Jaspis je i kamenem sebedůvěry a pevné vůle, které jsou nezbytné pro správné rozhodnutí. Ty dokáže člověk s jaspisem dělat poměrně rychle a promyšleně. Dává člověku odvahu postavit se čelem k problému, řešit ho a nenechat ho tzv. "vyhnít", nebo-li uložit v těle.


  • 329,75 Kč bez DPH
  • Skladem
399 Kč
  • velikost
Kategorie: Andělíčkové
 

Léčivé účinky:  Podporuje chuť k jídlu, je velkým pomocníkem při léčbě poruch příjmu potravy, jako jsou nechutenství, mentální anorexie či bulimie. Staví krvácení, pomáhá při léčbě ženských onemocnění, zejména vejcovodů a vaječníků, pomáhá při překonávání nevolností v těhotenství i při porodu. Léčí ledviny a močový měchýř, potíže aorty a celého krevního oběhu, srdeční choroby, mozek, onemocnění sluchového ústrojí, nepravidelnosti menstruačního cyklu i neplodnost. Je nápomocen i při léčbě leukémie a zhoubných nádorů a působí jako jejich prevence. Aktivuje funkci jater, žlučníku, sleziny i slinivky, je schopen odstraňovat radioaktivitu z těla.