Křišťálová koule - Feng Shui 40mm

1398
  • 1 z 2

Závěsná křišťálová koule pro Feng Shui z čirého broušeného olovnatého skla pomáhá léčit a harmonizovat prostor a osoby v něm pomocí světla, jež se rozptýlí do prostoru a vnese do něj novou a čistou energii. V prostoru harmonicky usměrňuje chaotické toky energie a rozproudí stagnující energii, do prostoru tak vplývá radost, pocity štěstí a pozitivní stimulace. Feng Shui koule podporují  kreativitu a vytváří pozitivní vztahy v rodinně či s kolegy na pracovišti. Velikost koule 40 mm.

Křišťál ve tvaru broušené koule je symbolem dokonalosti a čistoty. Koule Feng Shui v sobě nese něžnou ženskou energii Jin, která harmonizuje a aktivuje jemnou energii, vnášející do našeho života romantiku, pocit pohody a klidu, relaxaci a něhu. Je velmi vhodná pro podporu tvořivosti a představivosti, zejména pro lidi s uměleckými sklony a ambicemi. Feng Shui křišťálovou kouli můžeme pověsit do středu jakékoliv místnosti nebo též do oken v místnostech, jejichž pozitivní energii potřebujem posílit.


  • 103,31 Kč bez DPH
125 Kč
Kategorie: Doplňky
 

Duhové křišťály znásobují pozitivní účinky světla. Na svých jednotlivých ploškách odrážejí "Čchi " (tj. energie, která proudí všude kolem nás a shromažďuje se v místech, která Feng Shui považuje za příznivá. Čchi přináší štěstí, radost, bohatství a dlouhověkost) do všech směrů, takže Čchi ještě násobí.  Křišťál odvrací veškeré negativní Čchi v prostoru a navozuje v něm mír a stabilitu. Nejvhodnější je umístit křišťály tam, kam dopadá sluneční světlo (zavěsit na okno, záclony, lustr apod.)