Dvojitý náramek z červeného jaspisu (6mm) a nefritu (6mm)

2328/16. 2328/18 2328/19. Zvolte variantu

Červený jaspis je jedním z nejznámějších a nejvyhledávanějších jaspisů mezi léčiteli, neboť má silnou uzemňující energii. Tato energie pomáhá uklidnit psychický stav člověka při řešení různých překážek, které život přináší. Pomáhá nám postavit se pevně nohama na zem a podívat se na problém beze strachu a pěkně z nadhledu. Odvádí příliš mnoho analyzující energie z hlavy a přináší zklidnění rozbouřených emocí. Pomáhá při řešení konfliktů a zvyšuje organizační schopnosti. Jaspis je i kamenem sebedůvěry a pevné vůle, které jsou nezbytné pro správné rozhodnutí. Ty dokáže člověk s jaspisem dělat poměrně rychle a promyšleně. Dává člověku odvahu postavit se čelem k problému, řešit ho a nenechat ho tzv. "vyhnít", nebo-li uložit v těle.


Nefrit
 – má uklidňující účinek na nervovou soustavu a prodlužuje život. Zelený nefrit dokáže urovnávat vztahy a smiřovat. Žlutý dodává sílu. Šedý nefrit učí trpělivosti a napomáhá zachování duševní rovnováhy.

V nejstarším čínském slovníku je výraz „Šuo Wen Ťie C'", který znamená: „Nefrit, nejkrásnější ze všech kamenů, ztělesňuje pět ctností.“ Těmi pěti ctnostmi je míněna moudrost, spravedlnost, milosrdenství, skromnost a odvaha. Tento kámen v nás probouzí upřímnost, cnost, odvahu a tím pomáhá otvírat krásu naší duše! Je to úžasný podporující kámen pro vaši rukodělnou tvořivost a tvořivost, která vychází z hloubi duše.


  • 371,07 Kč 379,34 Kč 387,60 Kč od 371,07 Kč bez DPH
  • Zvolte variantu
449 Kč 459 Kč 469 Kč od 449 Kč
  • Velikost naramku
Kategorie: Dvojité náramky
 

Léčivé účinky:  
Červený japis podporuje chuť k jídlu, je velkým pomocníkem při léčbě poruch příjmu potravy, jako jsou nechutenství, mentální anorexie či bulimie. Staví krvácení, pomáhá při léčbě ženských onemocnění, zejména vejcovodů a vaječníků, pomáhá při překonávání nevolností v těhotenství i při porodu. Léčí ledviny a močový měchýř, potíže aorty a celého krevního oběhu, srdeční choroby, mozek, onemocnění sluchového ústrojí, nepravidelnosti menstruačního cyklu i neplodnost. Je nápomocen i při léčbě leukémie a zhoubných nádorů a působí jako jejich prevence. Aktivuje funkci jater, žlučníku, sleziny i slinivky, je schopen odstraňovat radioaktivitu z těla.

 

Nefrit pomáhá tělu léčit se, přičemž působí na nefyzické problémy, jež nemoc způsobily, léčí ledviny (řec. nephritis - odtud název drahokamu), močový měchýř, srdce, žaludek, kyčle, slezinu, detoxikuje, obnovuje buněčný a kosterní systém, zvyšuje plodnost, pomáhá při porodu. Napomáhá klidnému a nerušenému spánku.