Klíčenka "Namaste", jaspis polychrom, Buddha

2057

Jaspis polychrom je neprůhledná barevná odrůda chalcedonu. Byl nalezen teprve nedávno, na trhu s drahými kameny se objevil poprvé před třemi lety na mineralogické burze v Denveru. Jaspis polychrom se nachází pouze na Madagaskaru a v malých nalezištích v Austrálii. Díky svému malému výskytu je považován za jeden z nejvzácnějších jaspisů.

Má silnou uzemňující energii. Tato energie pomáhá uklidnit psychický stav člověka při řešení různých překážek, které život přináší. Pomáhá nám postavit se pevně nohama na zem a podívat se na problém beze strachu a pěkně z nadhledu. Uklidňuje továrnu na výrobu myšlenek, které neustále naše hlava analyzuje a vyhodnocuje. Tím přináší zklidnění rozbouřených emocí. 

Pomáhá při řešení konfliktů a zvyšuje organizační schopnosti. Jaspis je i kamenem sebedůvěry a pevné vůle, které jsou nezbytné pro správné rozhodnutí. Dává člověku odvahu postavit se čelem k problému, řešit ho a nenechat ho tzv. "vyhnít", nebo-li uložit v těle.


  • 180,99 Kč bez DPH
219 Kč
Kategorie: Klíčenka s přívěskem.
 

Léčivé účinky:  Podporuje chuť k jídlu, je velkým pomocníkem při léčbě poruch příjmu potravy, jako jsou nechutenství, mentální anorexie či bulimie. Staví krvácení, pomáhá při léčbě ženských onemocnění, zejména vejcovodů a vaječníků, pomáhá při překonávání nevolností v těhotenství i při porodu. Léčí ledviny a močový měchýř, potíže aorty a celého krevního oběhu, srdeční choroby, mozek, onemocnění sluchového ústrojí, nepravidelnosti menstruačního cyklu i neplodnost. Je nápomocen i při léčbě leukémie a zhoubných nádorů a působí jako jejich prevence. Aktivuje funkci jater, žlučníku, sleziny i slinivky, je schopen odstraňovat radioaktivitu z těla.