Klíčenka jaspis oceán, růženín

2060

Jaspis oceánový je jednou z nejvzácnějších odrůd jaspisu, jejíž zásoby jsou vytěženy. Pohlcuje negativní energie, pomáhá při frustraci ze zaměstnání a při syndromu vyhoření. Je to kámen nových začátků, posiluje vůli a soustředění v dosahování cílů, dodává odvahu oprostit se od svazujících vztahů, pomáhá ukončit neperspektivní cestu a vykročit novým směrem. Stejně jako ostatní jaspisy se využívá také při rituálech plodnosti a naplnění sexuální touhy. Oceánový jaspis pomáhá dobrému vstřebávání živin a nastavení správného biorytmu. Je vhodný pro děti pro adaptaci nového denního režimu a usměrnění usínacích návyků.

Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravováni. Učí nás trpělivosti při řešení problémů, sebelásce, dává sílu odpouštět. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Dodává životní energii. Harmonizuje srdeční čakru a pomáhá nám se otevřít sebelásce a bezpodmínečné lásce k okolí. Nesmělým pomáhá projevit skrývané city a pocity. Svými vibracemi přispívá k celkovému uvolnění, získání důvěry a otevření srdce a mysli světu. Křivdy utrpěné v minulosti usnadňuje zacelit a pomáhá na ně zapomenout. Dává sílu odpouštět.  Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává stres, strach, zlost a nepříjemný dlouhotrvající pocit viny. Napomáhá změně myšlení a přijímání přicházejících změn. Podporuje flexibilitu.


  • 164,46 Kč bez DPH
199 Kč
Kategorie: Klíčenka s přívěskem.
 

Léčivé účinky: 

Jaspis oceán posiluje oběhový systém, pohlavní ústrojí, prodloužení sexuální rozkoše, játra, chudokrevnost, při depresích, imunita, krev, hormonální rovnováha, respirační potíže.

Růženín pozitivně působí na ledviny a játra, léčí plíce, genitální problémy a močové ústrojí, podporuje činnost nervového systému, má výborný vliv na poruchy mužské plodnosti, odvádí z těla škodlivé látky a odvodňuje organismus, posiluje srdeční činnost, uzdravuje od dlouhodobých nemocí, pomáhá při střevních potížích, hojí popáleniny a puchýře, léčí akné a vyhlazuje pleť.