Chalcedon

99

Modrý chalcedon je považován za balzám na nervy, protože má zklidňující účinky nejen na naši mysl ale i pocity.  Je to vynikající harmonizující kámen. Přináší emoční stabilitu a zmírňuje nepřátelské pocity. Zahání z duše nepřátelství a mění melancholii v radost. Pomáhá svému majiteli, aby o sobě přestal pochybovat a přenáší na něj nadšení.

Chalcedon dokáže odstranit ze života člověka všechno, co ho zbytečně zatěžuje a negativně ovlivňuje, zejména po emocionální stránce. 

Chalcedon nám pomáhá při komunikaci, aby lehce plynula a dovolili jsme si mluvit svým srdcem a nebáli se říkat věci upřímně.


  • 37,19 Kč bez DPH
  • Skladem
45 Kč
Kategorie: Léčivé kameny
minerál: chalcedon
 

Léčivé využití: Chalcedon je krystal s výborným očistným účinkem a pomáhá léčit vše špatné, včetně dosud nezhojených ran. Posiluje mateřský pud, zvyšuje tvorbu mateřského mléka a ukládání minerálních látek v těle. Současně likviduje usazeniny minerálů v cévách. Chalcedon snižuje příznaky demence a senility. Zvyšuje tělesnou energii. Uvádí do rovnováhy tělo, city, mysl a ducha. Hojivě působí na oči, žlučník, kosti, slezinu, krev a oběhový systém.