Lapis lazuli náramek ozdobený - 5mm

560/16. 560/18 560/19. Zvolte variantu

Lapis Lazuli (Lazurit) je duchovní kámen vhodný pro meditace. Byl oblíbeným kamenem Egyptské královny Kleopatry. Přináší klid a mír, působí proti depresi a rychle odstraňuje stres. Otevírá Třetí oko (čakra v oblasti čela) a vede nás na cestu intuice. Působí také na krční čakru tím, že odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým a osvobozuje sebe-vyjádření. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Pomáhá nám vystoupit z komplikovaných problémů, získat nadhled a vidět cestu ven. Při pohledu na Lapis lazuli si každý z nás uvědomí, velikost vesmíru a mocnou sílu přírody, která je v něm zosobněná. 

Náramek se symbolem spirály energie posílí moudrost vašeho srdce a sílu vaší mysli dělat takové změny v životě, abyste byli šťastní a zářili jako hvězda na noční obloze. 


  • 238,84 Kč 247,11 Kč 255,37 Kč od 238,84 Kč bez DPH
  • Zvolte variantu
289 Kč 299 Kč 309 Kč od 289 Kč
  • Velikost naramku
Kategorie: Léčivé kameny
 

Léčivé účinky:  v tělesné rovině pomáhá  nejvíce v oblasti hlavy a krku. Odstraňuje bolesti hlavy, migrény a deprese. V oblasti krku zmírňuje angíny, bolesti krku a affty.  Blahodárně působí na nervy i na závratě, neboť v oblasti hlavy snižuje vysoký tlak.

Lapis lazuli po každém použití vyčistíme pod proudem vlažné vody a nabíjíme na měsíčním svitu, jehož energii můžeme ještě podpořit krystalem křišťálu. Na přímém slunečním světle Lapis lazuli nabíjíme jen krátce.