Larimar náramek

677
  • 1 z 2

Larimar  neboli „kámen delfínů“ patří mezi nejvzácnější polodrahokamy a nachází se na jediném místě na světě a to v Dominikánské republice. Přináší klid, lásku a harmonii.  Odstraňuje strach a pocity viny. Pomáhá v boji s nervozitou, uklidňuje při stresu i po bolavém rozchodu. Přináší jasné a konstruktivní uvažování, tvůrčí schopnost a radostnou dětskou hravost. Krásně působí na krční čakru a podporuje sebe-vyjádření. Odstraňuje strach řící, co srdce cítí a napomáhá plynout na vlnách řeky života. Ženám pomáhá naladit se na přirozenou ženskost a spojit se s přírodou. 

 


  • 173,55 Kč bez DPH
210 Kč
Kategorie: Léčivé kameny
 

Léčivé účinky:  Svojí barvou tento kámen připomíná moře a tak nám pomáhá nahlížet do hlubin vlastní duše. Pokud pochopíme sami sebe a budeme se mít rádi, takoví jací jsme, teprve pak dojdeme k vnitřnímu klidu.  V Podobně jko kříšťál nám pomáhá odstraňovat blokády, které nám brání v harmonickém toku energií a podporuje tělo v samoléčbě. 

Larimar je kámen vody a proto jej čistíme pod proudem vody a nabíjíme v misce s vodou spolu s tromlovaným (ohlazeným) křišťálem na slunci.