Olivín náramek sekaný malý

548
  • 1 z 2

OLIVÍN je čistící a harmonizační kámen. Dokáže vyčistit mysl, fyzické i emocionální tělo. Pomáhá odstraňovat staré problémy nebo pocity viny. S jeho pomocí člověk dokáže přiznat své chyby a poté pokračovat dál. Zbavuje stresu. Zvyšuje srozumitelnost myšlenek. Jedná se o kámen chránící lidskou auru.  Otevírá, pročišťuje a aktivuje srdeční  čakru společně s čakrou solar plexu. Uvolňuje starou zátěž, kterou si člověk na cestě životem nese a zeslabuje lpění na minulosti. 

Na mentální úrovni zostřuje mysl a otevírá ji novým rovinám vědomí. Pomůže vám přijmout zodpovědnost za vlastní život. Podobně jako chryzopras nás i olivín svým jemným vlněním přivádí do těsného spojení s rostliným světem, kde nacházíme úlevu a odpočinek. Jeho zář nás obdarovává teplem, životností, radostnou náladou a svěží energií, přičemž, stejně jako i jiné zelené kameny uklidňuje, očištuje a vyvažuje celý náš organismus.


  • 57,85 Kč bez DPH
70 Kč
Kategorie: Léčivé kameny
 

Léčivé účinky: má uklidňující účinek. Uzdravuje a regeneruje tkáně. Posiluje metabolizmus a blahodárně působí na kůži. Pomáhá srdci, brzlíku, plicím, močovému měchýři, slezině a trávicímu traktu. Léčí rovněž vředy a posiluje zrak. Pokud se položí na břicho, pomáhá při porodu, neboť zesiluje svalové stahy a současně zmírňuje bolest.