Orgonit pyramida ametyst 40x40mm

1209

Orgonit není kámen. Jedná se o směs kovových třísek a křišťálu, nebo jiného léčivého kamene, zalitých buď ve včelím vosku, nebo jiné pryskyřici. Obal orgonitu tvořený pryskyřicí nebo včelím voskem přitahuje/nasává energii Prány (Chi, Ki, Orgon) do sebe, uvnitř je tato energie čištěna umístěným ametystem a kovové třísky rozptylují harmonizovanou energii zpět do prostoru. Tato jednoduchá a úžasně účinná pračka Prány vám může pomoci navrátit klidný spánek a pomoci překonat únavu. 

Je to univerzální pomocník - harmonizuje prostředí a neutralizuje:
1) ELEKTROSMOG - Orgonit neutralizuje negativní působení elektromagnetického záření veškeré elektroniky TV, počátačů, mobilů, WI-FI, venkovních vysílačů atd. 
 2) PATOGENNÍ ZÓNY - Orgonit velmi zmírňuje jejich nežádoucí působení tím, že je neutralizuje.
 3) PSYCHOSOMATICKÉ ZÓNY - Orgonit zlepšuje a uklidňuje "atmosféru" - emoce a nálady doma, stresy v kanceláři a sociálních prostorách všeho druhu.

Orgonit chrání vaše bunečné informace v těle, aby nebyly manipulovány informačním polem z okolí. 


  • 180,99 Kč bez DPH
219 Kč
Kategorie: Léčivé kameny
 

Ametyst je kámen, který vás bude chránit a rozvíjet vaši intuici!  Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Má blahodárný účinek na mysl, dokáže ji uklidnit nebo povzbudit podle toho, jak je zrovna potřeba. Podněcuje schopnost rozhodování na základě intuice. S jeho pomocí budete otevřeni novým myšlenkám. Je to výborný pomocník při práci, na kterou se potřebujete soustředit. 

Učí nás vést dialog s naším vyšším JÁ a podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí. 

Léčivé účinky: Ametyst podporuje produkci hormonů, vylaďuje metabolismus a systém žláz s vnitřní sekrecí. Je to výborný čistič krve, zmírňuje bolesti hlavy a uvolňuje napětí, léčí nespavost.