Ametyst přívěsek andělíček, 20mm

359
  • 1 z 3

Ametyst je kámen, který vás bude chránit a rozvíjet vaši intuici!  Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Má blahodárný účinek na mysl, dokáže ji uklidnit nebo povzbudit podle toho, jak je zrovna potřeba. Podněcuje schopnost rozhodování na základě intuice. S jeho pomocí budete otevřeni novým myšlenkám. Je to výborný pomocník při práci, na kterou se potřebujete soustředit. 

Učí nás vést dialog s našim vyšším JÁ a podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí. Je to anděl KLIDU.


  • 111,57 Kč bez DPH
135 Kč
Kategorie: Léčivé kameny
 

Léčivé účinky: Podporuje produkci hormonů, vylaďuje metabolismus a systém žláz s vnitřní sekrecí. Je to výborný čistič krve, zmírňuje bolesti hlavy a uvolňuje napětí, léčí nespavost.

Ametyst má velkou moc a obrovskou ochrannou sílu. Měli by ho nosit lidé, kteří jsou vystavováni psychickým útokům. Ametyst vás bude před těmito útoky bránit.  Noste ho na hrudníku, ideálně zavěšený na řetízku, nebo šňůrce v oblasti brzlíkové čakry.  Když nemůžete večer usnout, dejte si andělíčka pod polštář nebo vedle postele, třeba na noční stole.  Pomůže vám uklidnit mysl a zapamatovat si sny a porozumět jim. Ochrání vás i před opakujícími se nočními můrami.