Rudraksha náramek

641/16. 641/18 641/19. Zvolte variantu
  • 1 z 3

Rudraksha je přírodní semínko z věčně zeleného stromu Elaeocarpus ganitrus, který roste od úpatí Himalájí, v Nepálu a Indii až po jihovýchodní Asii.

Název rudraksha doslova znamená ,, Boží slzy,, a říká se jí také ,, slzy boha Shivy. Tento název vznikl podle legendy, kdy bůh Shiva jednoho dne usedl na zem a začal meditovat za 1000 šťastných a bohatých let pro lidstvo. Když dokončil meditaci začal nečekaně plakat slzy soucitu. Jakmile slzy dopadly na zem, na jejich místě začaly vyrůstat stromy, jejichž plody Rudrakshi mají božskou energii a moc přinášet do života zdraví, šťěstí a harmonii.

Rudraksha vytváří obrovskou pozitivní energii pro tělo, mysl a duši. Dokáže změnit karmu nositele a vede ho přirozeně po pravé cestě za jeho účelem. Tím se jeho cesta stává snazší a rychlejší. Tlumí stres a pomáhá se lépe vyrovnat se starostmi, a tak zklidňuje smysl. Přináší jasnost, zostřuje mysl a zvyšuje sílu intuice. Zlepšuje koncentraci a má protistárnoucí účinek.

Náramek si můžete můžete vybrat buď s měsíčním nebo slunečním kamenem. Měsíční kámen (Opalit) posílí ženskou energii (empatii, citlivost), sluneční kámen naopak mužskou energie (rozhodování, realizace kroků). Nebo jako sadu pro harmonizaci vnitřní ženy a muže ve vašem nitru. 


  • 147,93 Kč bez DPH
  • Zvolte variantu
179 Kč
  • Velikost naramku
Kategorie: Léčivé kameny