Růženín léčivý anděl - malý 3,5 cm/ 5cm

224/3-5 224/5CM Zvolte variantu
  • 1 z 2

Anděl lásky, otevírá vaše srdce, přináší do života lásku, pomáhá najít spřízněnou duši.

Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravováni. Učí nás trpělivosti při řešení problémů, sebelásce, dává sílu odpouštět. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Dodává životní energii.

Harmonizuje srdeční čakru a pomáhá nám se otevřít sebelásce a bezpodmínečné lásce k okolí. 

Nesmělým pomáhá projevit skrývané city a pocity. Svými vibracemi přispívá k celkovému uvolnění, získání důvěry a otevření srdce a mysli světu.

Křivdy utrpěné v minulosti usnadňuje zacelit a pomáhá na ně zapomenout. Dává sílu odpouštět.  Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává stres, strach, zlost a nepříjemný dlouhotrvající pocit viny. Napomáhá změně myšlení a přijímání přicházejících změn. Podporuje flexibilitu.


  • 206,61 Kč 272,73 Kč od 206,61 Kč bez DPH
  • Zvolte variantuMomentálně nedostupnéMomentálně nedostupné
250 Kč 330 Kč od 250 Kč
  • velikost
Kategorie: Léčivé kameny
 

Léčivé účinky: Pozitivní účinek na ledviny a játra, léčí plíce, genitální problémy a močové ústrojí, podporuje činnost nervového systému, má výborný vliv na poruchy mužské plodnosti, odvádí z těla škodlivé látky a odvodňuje organismus, posiluje srdeční činnost, uzdravuje od dlouhodobých nemocí, pomáhá při střevních potížích, hojí popáleniny a puchýře, léčí akné a vyhlazuje pleť.

Sošku anděla si postavte do zóny vztahů (zadní pravý roh místnosti při pohledu od vstupních dveří) v domě, či bytě, kde bydlíte a buď vám pomůže najít spřízněnou duši, pokud ji hledáte, nebo udržovat harmonický partnerský či rodinný vztah.