Růženín neopracovaný kámen

116

Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravováni. Učí nás trpělivosti při řešení problémů, sebelásce, dává sílu odpouštět. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Dodává životní energii.

Harmonizuje srdeční čakru a pomáhá nám se otevřít sebelásce a bezpodmínečné lásce k okolí. 

Nesmělým pomáhá projevit skrývané city a pocity. Svými vibracemi přispívá k celkovému uvolnění, získání důvěry a otevření srdce a mysli světu.

Křivdy utrpěné v minulosti usnadňuje zacelit a pomáhá na ně zapomenout. Dává sílu odpouštět.  Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává stres, strach, zlost a nepříjemný dlouhotrvající pocit viny. Napomáhá změně myšlení a přijímání přicházejících změn. Podporuje flexibilitu.


  • 74,38 Kč bez DPH
90 Kč
Kategorie: Léčivé kameny
minerál: růženín
 

Léčivé účinky: Pozitivní účinek na ledviny a játra, léčí plíce, genitální problémy a močové ústrojí, podporuje činnost nervového systému, má výborný vliv na poruchy mužské plodnosti, odvádí z těla škodlivé látky a odvodňuje organismus, posiluje srdeční činnost, uzdravuje od dlouhodobých nemocí, pomáhá při střevních potížích, hojí popáleniny a puchýře, léčí akné a vyhlazuje pleť.

Kamínek růženínu si vložte do sklenice nebo karafy s vodou a popíjejte elixír bezpodmínečné lásky.

Nebo si ho umístěte do zóny vztahů (zadní pravý roh místnosti při pohledu od vstupních dveří) v domě, či bytě, kde bydlíte a buď vám pomůže najít spřízněnou duši, pokud ji hledáte, nebo udržovat harmonický partnerský či rodinný vztah. 

Můžete si také přikládat na srdce, spát s ním v dlani v ruce, nebo ho mít pod polštářem.