Mandala spirála energie průměr 12cm / 20cm

936/12C 936/20C Zvolte variantu
  • 1 z 2

Tato ručně na sklo malovaná mandala se symbolem duhové spirály je pro navýšení životní energie. Pomůže vám probudit vaši životní sílu a roztočit ji ve směru tvoření. Tvoření takového života, jaký jste si vždy přáli mít. Do života vám přitáhne radost, barvy a lehkost. 

Mandala znamená kruh. Je to nejdokonalejší geometrický tvar, který vyjadřuje nekonečno, stejně jako je nekonečný vesmír. Ačkoli toto slovo pochází ze staro-indického sanskrtu, samotná mandala je nadkulturním symbolem jednoty a rovnováhy vyskytující se ve všech dobách, kulturách i náboženstvích. Mandaly jsou staré jako lidstvo samo, což dokazuje i fakt, že nejstarší obrazce tohoto druhu se vyskytují už v paleolitu. Mandaly se dají najít také v půdorysu staveb ze starého Egypta a Babylónu. 

Mandaly svými specifickými vibracemi pomáhají s harmonizací čaker, tedy i s léčením psychických a fyzických obtíží. Čakry jsou neviditelné energetické víry na našem těle, které jsou propojené s orgány a žlázami uvnitř těla. Pokud je čakra zablokovaná, nebo se točí jen velmi pomalu, odráží se to v tělo nemocí určitého orgánu nebo části těla.  


  • 412,40 Kč 825,62 Kč od 412,40 Kč bez DPH
  • Zvolte variantu
499 Kč 999 Kč od 499 Kč
  • velikost
Kategorie: Mandaly malované na sklo
 

Mandala přináší: 

  1. získání energie, léčení – najděte si čas na meditaci s mandalou a načerpejte léčivou energii do ní vloženou

  2. relaxace, zklidnění – pokud máte mandalu vystavenou na místě, kde na ni dobře vidíte, pohled na ní vás zastaví a zklidní

  3. harmonizace prostoru – energii, která byla do mandaly vložena při jejím vytváření vám krásně zharmonizuje a ochrání prostor, kde je vystavena.