Mala avanturin zelený, fluorit, ametyst

2422/BEZ 2422/S N 2422/S N2 2422/S N3 Zvolte variantu
  • 1 z 3

Výraz "Mala" v Sanskrtu znamená "meditační věnec". Mala je tradiční pomůcka k počítání manter při meditacích. Klasická velká mala je složená ze 108 korálků a jednoho tzv. Guru korálku s Malou spojenou třásní.

Tato Mala je vyrobena kombinací léčivých kamenů, které pomáhají čistit a posilovat intuici a pomáhají našemu sebe-poznávání a tím rozšiřování našeho vědomí.

Avanturín zelený působí harmonizačně a léčivě na brzlíkovou čakru - čakru našeho vnitřního růstu, která je umístěna na výstupku hrudní kosti nad srdeční čakrou. Rozšiřuje naše vědomí, tím, že nás učí chápat věci, lidi, situace v širších souvislostech a neodsuzovat či jinak hodnotit. Posiluje vůdcovské schopnosti, které v první řadě potřebujeme sami pro sebe, abychom vedli svůj život v lásce a radosti. Přináší člověku vnitřní klid a snižuje stres, tím že ukazuje alternativní řešení a nové cesty z každodenních problémů. 

Fluorit podporuje propojení našeho duchovního a fyzického těla a tím přispívá k pocitu celistvosti. Vhodný jako meditativní kámen, zejména pro začátečníky, protože krásně pročišťuje a stabilizuje auru. Je ideálním kamenem na uvolnění stresu a úzkostí. Všechny barevné varianty fluoritu jsou vhodné k léčení bolesti. Čirý fluorit chrání proti psychickým útokům a manipulacím. Modrý fluorit obnovuje emoční rovnováhu. Fialový fluorit posiluje sebeuvědomění. Zelený fluorit je výborný k všeobecnému léčení.

Ametyst je kámen, který vás bude chránit a rozvíjet vaši intuici! Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Má blahodárný účinek na mysl, dokáže ji uklidnit nebo povzbudit podle toho, jak je zrovna potřeba. Především ji dokáže zkrotit, aby nevyráběla spoustu myšlenek, které posuzují, analyzují a hodnotí. Ametyst nám pomůže, abychom se stali pány naší mysli, nikoli její sluhy. Podněcuje schopnost rozhodování na základě intuice. S jeho pomocí budete otevřeni novým myšlenkám. Je to výborný pomocník při práci, na kterou se potřebujete soustředit. Učí nás vést dialog s našim vyšším JÁ a podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí. 


  • 1 073,55 Kč 1 238,84 Kč 1 247,11 Kč 1 288,43 Kč od 1 073,55 Kč bez DPH
  • Zvolte variantu
1 299 Kč 1 499 Kč 1 509 Kč 1 559 Kč od 1 299 Kč
  • mala + naramek
Kategorie: Meditační náhrdelníky "Mala"
 

Léčivé účinky: 

Zelený avanturín pomáhá zejména při onemocněních srdce a při snižování vysokého krevního tlaku. Navrací rovnováhu všem metabolickým funkcím člověka, čímž účinně bojuje proti vysokému cholesterolu. Stejně snižuje příliš vysokou chuť k jídlu. V rámci hormonálního systému reguluje a upravuje funkci štítné žlázy a nadledvinek. Posiluje také imunitní systém a funkci nervového systému. Zvyšuje flexibilitu a celkový výkon svalů. Má protizánětlivý účinek, který se využívá při zanícených kloubech, ranách nebo v boji s horečkou. Zmírňuje alergické projevy a to zejména v oblasti kůže. Zlepšuje zrak a pomáhá ulevit od nevolnosti.

Fluorit si poradí s infekcemi a nejrůznějšími poruchami v těle. Blahodárně působí na zuby, buňky i kosti a dokáže napravovat i poškození DNA. Účinně zasahuje proti virům, zejména v podobě elixíru. Fluorit dokáže regenerovat kůži a sliznice, zejména v dýchacích cestách. Přispívá k hojení vředů a ran. Blahodárně účinkuje při nachlazení, rýmě a zánětech dutin. Zlepšuje fungování kloubů. Přináší úlevu při artritidě, revmatizmu a bolestech zad. Pokud se jím pohybuje po těle směrem k srdci, ulevuje od bolesti. Pomáhá rovněž při bolestech spojených s chorobami nervového systému. 

Ametyst podporuje produkci hormonů, vylaďuje metabolismus a systém žláz s vnitřní sekrecí. Je to výborný čistič krve, zmírňuje bolesti hlavy a uvolňuje napětí, léčí nespavost.