Mala karneol/citrín/kalcit

1952

Výraz "Mala" v Sanskrtu znamená "meditační věnec". Mala je tradiční pomůcka k počítání manter při meditacích. Klasická velká mala je složená ze 108 korálků a jednoho tzv. Guru korálku s Malou spojenou třásní.

Tato Mala je vyrobena kombinací léčivých kamenů, které pomáhají ženám uzdravit ženskou sílu a zharmonizovat celou oblast podbřišku. Je vhodná pro ženy, které se snaží otěhotnět, pro ženy s menstruačními problémy ať už se jedná o velmi silnou, slabou, nebo nepravidelnou menstruaci, pro ženy, které mají zdravotní problémy s vaječníky, vejcovody, nebo dělohou. 

Oranžový karneol přímo komunikuje se sakrální čakrou umístěnou pod pupíkem a léčí celou tuto oblast podbřišku.

Pracuje nejen na fyzickém těle své nositelky, ale vstupuje do pole rodové ženské energie a uzdravuje stará témata spojená s postavením ženy v rodě, s ženskou plodností, s ženskou sebeláskou. 

Medový kalcit a citrín posilují vlastní sebehodnotu a posilují čakru Solar Plexus nad pupíkem.  Nastavují program jsem ženou, která si věří, uvědomuje si, že je důležitou součástí celku a hlavně důležitou pokračovatelkou ženské energie v rodu.

Pokud chcete uzdravit svou ženskou sílu, aby mohla skrz vás dále proudit do generace vašich dětí a vnoučat, pak je tato Mala určena právě Vám. 


  • 1 073,55 Kč bez DPH
1 299 Kč
Kategorie: Meditační náhrdelníky "Mala"
 

Mantra mala meditace je nejen skvělým způsobem ke snižování každodenního stresu, ale může vám pomoci k lepšímu soustředění na důležitou práci a k pozitivní motivaci.

Mala se jednoduše uchopí mezi prsty těsně za velkým guru korálkem a postupně si přendáváte jeden korálek za druhým. U každého korálku se pronáší mantra.

Příklady manter:

  • AUM - Óm
  • Aham Prema
  • Om Mani Padme Hum
  • Om Namah Shivaya


Postupně takto dojedete až na konec. Přes guru korálek se ale nikdy nepřejíždí, u něj vaše meditace končí. 

 

Léčivé účinky: Povzbuzuje metabolismus. Ovlivňuje ženské reprodukční orgány a zvyšuje plodnost. Jedná se o kámen, který dokáže překonat neplodnost, léčí revmatismus, artritidu a deprese. Reguluje tělní tekutiny a činnost ledvin. Urychluje léčení kostí a šlach. Pomáhá zlepšovat srážlivost krve. Přispívá k lepšímu vstřebávání vitamínů a minerálů. Zajišťuje dobré prokrvování jednotlivých orgánů a tkání.