Mala magnezit, obsidián vločkový

2072

Výraz "Mala" v Sanskrtu znamená "meditační věnec". Mala je tradiční pomůcka k počítání manter při meditacích. Klasická velká mala je složená ze 108 korálků a jednoho tzv. Guru korálku s Malou spojenou třásní.

Tato JIN&JANG Mala je vyrobena kombinací léčivých kamenů, které pomáhají zharmonizovat ženskou JIN a mužskou JANG energii v našem těle a uvádějí nás do rovnováhy s Vesmírem. Učí nás přijímat tmu, jako potenciál světla, pomáhá nám nahlížet na své stinné stránky a přetransformovat je ve vlastnosti, které podporují naší jedinečnosts. V této Male jsme spojili ohromnou sílu vybuchující sopky (vločkový obsidián) a klid s cyklickou energií Měsíce (magnezit).

Bílý magnezit  je považován za kámen klidu a trpělivosti. Potlačuje vztek, usnadňuje meditace a posiluje paměť. Je spojen s energií Měsíce a elementem vody. Učí nás přijímat ostatní takové, jací skutečně jsou, bez potřeby je měnit. Vytváří ochranu, aby nás nezasáhly problémy jiných, vynáší na povrch sebeklamy, pomáhá rozpoznávat podvědomé pocity a myšlenky, uklidňuje city, činní nás odolnějšími vůči stresu, překonává nervozitu a  podrážděnost. 

Obsidián vločkový vznikl z roztavené lávy, která ztuhla tak rychle, že neměla čas zkrystalizovat. Jedná se o kámen bez hranic a bez omezení. Je to velmi silný ochranný kámen před veškerou negativní energií. Učí nás stát rovnýma nohama na zemi a překonávat těžká období či jen nepříjemné chvilky. Pomáhá uzdravovat sebedůvěru. Je to skvělý průvodce pro všechny, kteří chtějí zjistit, kdo skutečně jsou a co je posláním jejich duše v tomto životě na této planetě. 


  • 1 073,55 Kč bez DPH
1 299 Kč
Kategorie: Meditační náhrdelníky "Mala"
 

Mantra mala meditace je nejen skvělým způsobem ke snižování každodenního stresu, ale může vám pomoci k lepšímu soustředění na důležitou práci a k pozitivní motivaci.

Mala se jednoduše uchopí mezi prsty těsně za velkým guru korálkem a postupně si přendáváte jeden korálek za druhým. U každého korálku se pronáší mantra.

Příklady manter:

  • AUM - Óm
  • Om Mani Padme Hum
  • Om Namah Shivaya


Postupně takto dojedete až na konec. Přes guru korálek se ale nikdy nepřejíždí, u něj vaše meditace končí. 

Léčivé účinky: 

Bílý Magnezit pomáhá ukládat vápník v těle, detoxikuje, neutralizuje tělesné pachy, uvolňuje svaly a křeče, pomáhá při menstruaci, přináší úlevu při migrénách, léčí střeva, žaludek, ledvinové kameny, močový měchýř, křečové žíly. Hojí zuby a zubní kazy, zrychluje metabolismus tuků, snižuje cholesterol, zpomaluje krevní srážlivost, snižuje horečky a zimnici, prevence proti arterioskleróze, angině pectoris a dalším srdečním chorobám.

Obsidián vločkový se využívá při onemocněních žilního systému, pro posílení kostí a kloubů. Ulevuje od artritidy a ostatních onemocnění kloubů. Čistí a hojí kůži. Dokáže prokrvit a ohřát tím, že působí na oběhový systém. Rovněž pomáhá při hojení ran nebo modřin a při křečích, či spasmatech svalů.