Náušnice - růženín, bílý jadeit

2298
  • 1 z 2

Bílý jadeit působí na brzlíkovou čakru a podpoří vnitřní růst a uvědomování sebe-sama. Přináší čistotu do vnímání našich pocitů, abychom si pocity překládali jasně bez zkreslení, bez výmýslů naší mysli a dokázali s pocity pracovat jako s jednoznačnými signály duše v našem těle.  

Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravováni. Učí nás trpělivosti při řešení problémů, sebelásce. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Harmonizuje srdeční čakru a pomáhá nám se otevřít sebelásce a bezpodmínečné lásce k okolí. Nesmělým pomáhá projevit skrývané city a pocity. Svými vibracemi přispívá k celkovému uvolnění, získání důvěry a otevření srdce a mysli světu. Křivdy utrpěné v minulosti usnadňuje zacelit a pomáhá odpoustit. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává stres, strach, zlost a nepříjemný dlouhotrvající pocit viny. Napomáhá změně myšlení a přijímání přicházejících změn. Podporuje flexibilitu, abychom si i na negativních životních situacích, dokázali najít něco pozitivního.


  • 164,46 Kč bez DPH
199 Kč
Kategorie: Náušnice
 

Léčivé účinky: 

Bílý Jadeit posiluje a uzdravuje štítnou žlázu, léčí dýchací problémy v oblasti plic a průdušek, reguluje krevní tlak v těle a pomáhá pohybu lymfy v těle.  

Růženín má pozitivní účinek na ledviny a játra, léčí plíce, genitální problémy a močové ústrojí, podporuje činnost nervového systému, má výborný vliv na poruchy mužské plodnosti, odvádí z těla škodlivé látky a odvodňuje organismus, posiluje srdeční činnost, uzdravuje od dlouhodobých nemocí, pomáhá při střevních potížích, hojí popáleniny a puchýře, léčí akné a vyhlazuje pleť.