Náušnice sodalit, regalit

2292
  • 1 z 2

Sodalit spojuje logiku s intuicí a otevírá dokořán bránu širšího vědomí, neboť přináší informace z vyššího JÁ dolů na tělesnou úroveň. Prohlubuje meditaci. Když se ponoříte do meditace navozené sodalitem, dokáže vaše mysl porozumět aktuálním okolnostem vašeho života. Dostáváte odpovědi na to, proč to či ono se vám zrovna děje. Podněcuje činnost třetího oka a krční čakry komunikace, takže pro vás bude snazší komunikovat a vyjadřovat, to, co vám posílá vaše intuice. Sodalit nám pomáhá, abychom se přijímali tací, jací jsme, tím i zvyšuje naše sebevědomí. Je výborným pomocníkem při týmové spolupráci. Přináší do skupiny harmonii, solidaritu a při své práci budete mít na paměti společně vytčený cíl. Se sodalitem je snazší odpoutat se od starých vlastností a zbavit se ustrnulého způsobu uvažování.

Žlutý regalit posiluje vědomí vlastní sebehodnoty, protože je spojený s čakrou Solar Plexus. Je to úžasný kámen pro lidi, kteří si málo věří a pochybují nejen o sobě, ale i o výsledku svého jednání. Pokud si přejete najít své opravdové JÁ bez masek a přetvářek a začít žít život v autenticitě, tak vás tento náramek krásně podpoří a na tuto cestu přivede. Je to výborný pomocník, který vás naučí se rozhodovat bez pochyb a výčitek. Každá životní křižovatka pro vás bude výzvou, nikoli utrpením, jak dál.

 


  • 139,67 Kč bez DPH
169 Kč
Kategorie: Náušnice
 

Léčivé účinky: 

Sodalit udržuje v rovnováze metabolismus, překonává nedostatek vápníku a čistí lymfatický systém i jednotlivé orgány. Podněcuje fungování imunitního systému. Napravuje poškození způsobená ozářením a nespavostí. Léčí krk, hlasivky a hrtan. Pomáhá při ochraptělosti a poruše trávení. Sráží horečku, snižuje krevní tlak a podněcuje vstřebávání tekutin v těle.

 

Žlutý regalit léčí a posiluje zažívací orgány v těle, počínaje žaludkem, střevy a konče  konečníkem. Pomáhá nám nastartovat peristaltiku ve střevech, upravuje metabolismus v těle.