Přívěsek strom života čakrový - postříbřený 4cm

1662
  • 1 z 2
Strom života je prastarý symbol stvoření,růstu a nesmrtelnosti. Kořeny má pevně hluboko v matce Zemi, jeho kmen představuje pozemský svět a jeho větve sahají do nekonečného vesmíru. Je spojován s životadárným a ochraňujícím vesmírem, z něhož přichází elixír nebo bohatství života. Nepřišli jsme na tuto planetu, abychom byli členy stáda, ale naopak proto, abychom rozvinuli svůj jedinečný potenciál a ten je symbolizován rozvětvenou korunou stromu života.
 
Přívěsek je amulet, který vytváří bránu do jiných světů. Amulety a symboly provázejí lidstvo od začátku existence. Dodávají sílu vědomí, podporují energii a ducha člověka. Pozitivní účinek amuletů a symbolů spočívá v jejich působení na podvědomí člověka. Víra v jejich sílu povzbuzuje a pomáhá k dosažení cílů.
 
Koruna, kmen a kořeny, které mají na symbolu svůj důležitý význam poukazují na propojení fyzického a duchovního aspektu všeho živého.

  • 288,43 Kč bez DPH
349 Kč
Kategorie: Přívěsky
 
Léčivé účinky: Harmonizuje všechny čakry na těle a uvádí do rovnováhy energie v našem těle. Vytváří z našeho těla vodič energie Vesmír-Země, abychom se necítili vyčerpaní.