Novinka Tip

Jantarové korálky pro miminka a děti 32cm

1347
  • 1 z 2

Jantar není krystal, jedná se o ztuhlou a zkamenělou pryskyřici stromů. Má silné spojení se zemí a je vodičem vyšších energií. Harmonizuje čakru Solar Plexus, takže probouzí náš vnitřní oheň, pomáhá rozzářit naše vnitřní slunce a zvyšuje vnitřní sílu. Jantar přináší do života stabilitu, ale současně podněcuje ke spojení s tím, po čem toužíme, a pohání nás k naplnění tužeb. Přináší trpělivost a vyrovnanost, pomáhá při rozhodování. Současně podporuje paměť. 

Hlavní síla jantaru spočívá v tom, že odstraňuje různé bolesti a odvádí je z těla ven, proto jsou úžasné náhrdeníčky pro miminka a malé děti, kterým rostou zoubky, mají problémy s nadýmáním, nebo je trápí jakékoli jiné bolístky v těle. Jantar tyto bolesti z tělíčka odvádí do Matky Země. Náhrdelník z přírodního jantaru má za každým kamínkem uzlík, který zabraňuje rozsypání kamínků při případném přetržení náhrdelníku (vypadne pouze jeden kamínek). Náhrdelník má šroubovací zapínání z imitace jantaru.

 


  • 314,05 Kč bez DPH
380 Kč
Kategorie: Pro děti
 

Léčivé účinky: Je to vynikající přírodní antibiotikum. Pohlcuje bolest a vyvádí ji z těla ven. Je výborný pro minika, kterým se prořezávají zoubky. Doporučuje se na problémy se štítnou žlázou, horní dýchací soustavou, játry a srdcem. Uzdravuje i žaludek, slezinu, ledviny, močový měchýř a žlučník.

Jantar obsahuje aromatické látky, které se uvolňují teplem npř. nošením na holém těle. Tyto látky uklidňují a pomáhají od bolesti.