Náramek pro děti - nefrit vícebarevný, malachit, rodonit 6mm

1521/13C 1521/14C 1521/15C 1521/16C 1521/16- Zvolte variantu

Nefrit – má uklidňující účinek na nervovou soustavu a prodlužuje život. Zelený nefrit dokáže urovnávat vztahy a smiřovat. Žlutý dodává sílu. Šedý nefrit učí trpělivosti a napomáhá zachování duševní rovnováhy. V nejstarším čínském slovníku je výraz „Šuo Wen Ťie C'", který znamená: „Nefrit, nejkrásnější ze všech kamenů, ztělesňuje pět ctností.“ Těmi pěti ctnostmi je míněna moudrost, spravedlnost, milosrdenství, skromnost a odvaha. Tento kámen v nás probouzí upřímnost, cnost, odvahu a tím pomáhá otvírat krásu naší duše! Je to úžasný podporující kámen pro vaši rukodělnou tvořivost a tvořivost, která vychází z hloubi duše.

Malachit je silný ochranný kámen, zejména u dětí slouží jako ochrana proti pádům. Ochraňuje na cestách, pohlcuje negativní energie a odebírá z těla znečišťující látky. Malachit uklidňuje nervovou soustavu a podporuje klidný spánek. Při obchodních jednáních pomáhá uzavírat dobré obchody. Čistí srdeční a brzlíkovou čakru, otevírá srdce bezpodmínečné lásce a otevírá bránu našeho vnitřního růstu.  Malachit učí trpělivosti a klidu a díky těmto vlastnostem nám pomáhá přijímat i negativní zážitky a zklamání. Dává nám sílu vstřebat životní neúspěchy a poučit se z nich. Probouzí lásku k životu a ke všemu, co nás obklopuje, sounáležitost s přírodou a vším živým. Je zároveň kamenem kreativity a přizpůsobení. Svými vibracemi harmonizuje a přivádí do rovnováhy cit a rozum. Pomáhá lépe odstraňovat zastaralé vzory a blokády, které nám brání prožívat život naplno.

Rodonit  přináší citovou rovnováhu, navozuje pocit lásky, uzemňuje energii, odstraňuje následky šoku a paniky, pomáhá v případech závislosti na jiných osobách, sebepoškozování nebo následků zneužívání, dodává schopnost odpouštět, vytváří vědomí nezištné lásky sami k sobě, pomáhá odradit od pomsty, budovat důvěru, zůstat v klidu ve stresových situacích, vyvarovat se pochyb, přehmatů a zmatků, vyvažuje tělesnou a duševní energii, svému majiteli pomáhá dosáhnout nejvyššího možného potenciálu. Čistí a harmonizuje činnost srdce a srdeční čakry a kořenové čakry. Tím, že pevně zapustíte kořeny svého života do Tady a Teď a přestanete se zabývat minulostí a vytvářením očekávání do budoucnosti, tak si můžete dovolit otevřít své srdce aniž byste byli zraněni.


  • 123,97 Kč bez DPH
  • Zvolte variantu
150 Kč
  • velkost
Kategorie: Pro děti
 

Léčebné využití: 

Nefrit pomáhá tělu léčit se, přičemž působí na nefyzické problémy, jež nemoc způsobily, léčí ledviny (řec. nephritis - odtud název drahokamu), močový měchýř, srdce, žaludek, kyčle, slezinu, detoxikuje, obnovuje buněčný a kosterní systém, zvyšuje plodnost, pomáhá při porodu. Napomáhá klidnému a nerušenému spánku.

Malachit léčí pohlavní nerovnováhu, zejména u žen, pomáhá při porodu. Pomáhá na astma, zlomeniny, závratě, slinivku, slezinu, epilepsii, artritidu, otoky kloubů. Posiluje imunitní systém a podporuje detoxikaci jater.

Rodonit je vynikající hojič ran, léčí i poštípání hmyzem. Ovlivňuje růst kostí a činnost sluchového ústrojí. Uzdravuje choroby imunitního systému, žaludeční nemoci, vředy a roztroušenou sklerózu.