Náramek pro muže - Tygří oko matné

2346/8 M 2346/8 M2 2346/8 M3 2346/8 M4 Zvolte variantu

Tygří oko je ochranný kámen, který probouzí vnitřní sílu. Harmonizuje čakru Solar Plexus a přes spojení mezi sluneční a zemskou energií pomáhá uzemnit lidi, kteří ztratili spojení s realitou a podporuje duchovní růst zemsky orientovaných lidí. Zvyšuje tok energie v těle a dodává sílu. Pomáhá odbourat závislosti na druhých lidech, uznáním vlastní hodnoty. Potlačuje deprese.

Tygří oko v kombinaci s lávovým kamenem je výborný učitel otevřenosti, jak "být sám sebou" a uznat svou sebehodnotu, tím nám posiluje vůli po seberealizaci, vůli stát se králem svého života a přestat žít život poddaných a otroků. Pomáhá rozeznat vlastní nadání a schopnosti a podporuje k projevení této jedinečnosti naší duše.


  • 190,08 Kč 198,35 Kč 206,61 Kč 214,88 Kč od 190,08 Kč bez DPH
  • Zvolte variantu
230 Kč 240 Kč 250 Kč 260 Kč od 230 Kč
  • Velikost koralku
  • velikost
Kategorie: Pro muže
 

Léčivé účinky:

Účinně pomáhá při těžkých duševních chorobách jako je schizofrenie, paranoia a nezvladatelné nutkání. Jeho léčebný účinek spočívá v celkovém prohřátí organismu, probouzí jej z malátnosti a spouští sebezáchovný vitalizační proces. Jeho centrem je solar plexus, kde aktivuje sníženou funkci orgánů, jejichž oslabení je často způsobeno emočními blokádami. V centru hrtanu mírní astmatické problémy, v centru třetího oka pomáhá při migrénách a silných bolestech hlavy. Aktivuje také pohybové centrum, reguluje látkovou výměnu a podporuje funkci jater hlavně při hepatitidě. Jeho voda na lačno podporuje léčbu kostí a kloubů.