Achát modrý, měsiční kamen 6/8mm

1641/6MM 1641/6MM2 1641/6MM3 1641/8MM 1641/8MM2 1641/8MM3 Zvolte variantu

Opalit nebo-li měsíční kámen je kámen napojený na cyklus měsíce a jeho fází. Posiluje energii vnitřní ženy a to hlavně princip naciťování,přijímání, přizpůsobivosti a plynutí. Je velmi vhodný pro ženy: zmírňuje stres, emocionální napětí a emocionální výkyvy. Posiluje mateřské city, podporuje cítění, intuici a emocionalitu. Nastoluje klid mysli, rovnováhu emocí a harmonii těla a ducha. Měsíční kámen vyrovnává hormonální nerovnováhy a zmírňuje menstruační problémy.   Velmi vhodný kámen na rozhodování a řešení problémů.Stačí ho držet v receptivní ruce nebo si ho dát na noc pod polštář - odpovědi vám příjdou. 

Opalit zklidňuje a zjemňuje sakrální čakru v podbřišku - centrum našeho vnitřního zvířete, sexuality a instinktů. 

 

Achát slouží jako uzemňovací kámen, který nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie.

Modrý achát je s pojen s elementem vody a krční čakrou. Usnadňuje sebevyjádření a pomáhá plynulé komunikaci.

Výborný ochranný kámen pro malé děti.

 


  • 147,93 Kč 147,93 Kč 147,93 Kč 180,99 Kč 180,99 Kč 180,99 Kč od 147,93 Kč bez DPH
  • Zvolte variantu
179 Kč 179 Kč 179 Kč 219 Kč 219 Kč 219 Kč od 179 Kč
  • Velikost naramku
  • Velikost koralku
Kategorie: Náramky
 

Léčivé účinky: 

Opalit čistí od negativní energie. Používá se na onemocnění spojené s vodou, např. na otoky. Redukuje nadbytečnou vodu v organismu.  Pomáhá čistit krev a ledviny, je nápomocný při zvyšování energie a překonávání únavy. 

Nabíjení a čištění: Čistí se pod proudem vody nebo přes noc v misce s vodou společně s křišťálem. Tento kámen, oproti jiným, nabíjíme za dorůstajícího Měsíce a za úplňku.

Achát předchází střevním potížím, ulevuje při gastritidě, povzbuzuje trávicí trakt, léčí oči, žaludek, dělohu. Čistí lymfatický systém a slinivku břišní, posiluje krevní oběh, chrání před vznikem kožních chorob a léčí je.