Náramek opalit, opalit duhový, bílý jadeit

2120
  • 1 z 2

Opalit nebo-li měsíční kámen je kámen napojený na cyklus měsíce a jeho fází. Posiluje energii vnitřní ženy a to hlavně princip naciťování,přijímání, přizpůsobivosti a plynutí. Je velmi vhodný pro ženy: zmírňuje stres, emocionální napětí a emocionální výkyvy. Posiluje mateřské city, podporuje cítění, intuici a emocionalitu. Nastoluje klid mysli, rovnováhu emocí a harmonii těla a ducha. Měsíční kámen vyrovnává hormonální nerovnováhy a zmírňuje menstruační problémy.  Velmi vhodný kámen na rozhodování a řešení problémů. Stačí ho držet v receptivní ruce nebo si ho dát na noc pod polštář - odpovědi vám příjdou. Opalit zklidňuje a zjemňuje sakrální čakru v podbřišku - centrum našeho vnitřního zvířete, sexuality a instinktů. 

Bílý jadeit působí na brzlíkovou čakru a podpoří vnitřní růst a uvědomování sebe-sama. Přináší čistotu do vnímání našich pocitů, abychom si pocity překládali jasně bez zkreslení, bez výmýslů naší mysli a dokázali s pocity pracovat jako s jednoznačnými signály duše v našem těle.  


  • 214,05 Kč bez DPH
259 Kč
Kategorie: Náramky
 

Léčivé účinky: 

Opalit čistí od negativní energie. Používá se na onemocnění spojené s vodou, např. na otoky. Redukuje nadbytečnou vodu v organismu.  Pomáhá čistit krev a ledviny, je nápomocný při zvyšování energie a překonávání únavy. 

Nabíjení a čištění: Čistí se pod proudem vody nebo přes noc v misce s vodou společně s křišťálem. Tento kámen, oproti jiným, nabíjíme za dorůstajícího Měsíce a za úplňku.

Bílý Jadeit posiluje a uzdravuje štítnou žlázu, léčí dýchací problémy v oblasti plic a průdušek, reguluje krevní tlak v těle a pomáhá pohybu lymfy v těle.