Jaspis regalit (Variscit) náramek 6mm

2250/16. 2250/18 2250/19. Zvolte variantu

Regalit je druh Jaspisu, který vznikal na dně moří. Po velmi dlouhou dobu byl vystaven velkému tlaku přitažlivosti zemské a energii pohybu masy mořské vody. Díky tomu je v něm uložena ohromná sílu živlu vody, která čistí, odpouští, nechává plynout a je napojená na fáze měsíce.

Jaspis regalit posiluje vědomí vlastní sebehodnoty, protože je spojený s čakrou Solar Plexus. Je to úžasný kámen pro lidi, kteří si málo věří a pochybují nejen o sobě, ale i o výsledku svého jednání. Pokud si přejete najít své opravdové JÁ bez masek a přetvářek a začít žít život v autenticitě, tak vás tento náramek krásně podpoří a na tuto cestu přivede. Je to výborný pomocník, který vás naučí se rozhodovat bez pochyb a výčitek. Každá životní křižovatka pro vás bude výzvou, nikoli utrpením, jak dál.

Při objednávce prosím do poznámky uveďte jakou barvu regalitu si přejete, zda červenou var.1, nebo tmavě modrou var. 2, nebo tyrkysovou var.3. 


  • 180,99 Kč 189,26 Kč 197,52 Kč od 180,99 Kč bez DPH
  • Zvolte variantu
219 Kč 229 Kč 239 Kč od 219 Kč
  • Velikost naramku
Kategorie: Náramky
 

Léčivé účinky: Jaspis regalit léčí a posiluje zažívací orgány v těle, počínaje žaludkem, střevy a konče  konečníkem. Pomáhá nám nastartovat peristaltiku ve střevech, upravuje metabolismus v těle. Zmírňuje porodní bolesti, podporuje oběhový systém a trávení.